Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitöl lehet hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lehet hogy a párom nem hagy szexuálisan közeledni?

Figyelt kérdés
A szitu a következö. Kb 2 hete felhivott hogy ha haza érek innom és beszélnünk kell aminek az lett a vége hogy közölte higy vége a kapcsolatunknak mert félre lépet egy állitolagos 3 honapja tarto románc miatt ahol 1x meg történt a félre lépés is. Hozzá kell tegyem 8 éve tart mi kapcsolatunk amibe volt sok jo és pár rossz pillanat is. Ezt én nem hagytam és a lelkére beszéltem hogy eggyikünk se jobb a deákné vásznánál mert a 8 év alatt én is meg tettem 1x a dolgot. Jelenleg 2 hét után ott tartunk hogy folytatjuk a dolgot és probálunk változtani a mult hibáin. Viszont számomra flusztrálo hogy jelenleg szexuálisan elzárkozó és nem tudom hova tenni a dolgot. Büntudat vagy mi miatt nem hagy közeledni? 32/F

#megcsalás #szexuális elzárkozottság
2016. márc. 29. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Valószínüleg..Akárhány éve is vagytok együtt,ha félrelép valamelyikőtök is,az már elgondolkodtató...Pont azért mert jó pár éve ott vagytok egymásnak,és ha szeretitek egymást,miért kellett??! Nagyon gerinctelenség dolgok ezek..
2016. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ő már ott akart hagyni, rá pár nappal sajnos egyértelmű a válasz...ne érts félre, nem bunkó akarok lenni, vagy belédrúgni még egyet, de nem akar már ebben a kapcsolatban lenni. Szerintem lépj tovább és legyél olyannal, aki tisztel és szeret. A félrelépés már nem ez.
2016. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van az előttem szólóknak. Vagy bűntudata van, vagy hagyta magát rábeszélni a folytatásra, de már zsigerből nem kívánja az együttlétet. Az is lehet, hogy érzelmileg is kötődik a másik félhez, sőt valószínű, ha 3 hónapja tart a dolog. Hagyd menni.
2016. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme, ha 1x megcsalt még 100x megfog...
2016. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelmű, hogy szexuális vágyai és érzelmei jelenleg a másikhoz kötik, téged nem kíván.
2016. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Megéritek a pénzeteket :D
2016. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a megcsalás a gond... főleg ha ilyen őszintén megbeszéltétek, a 3 hónapja tartó románc...

Ti meg "pár" vagytok 8 év alatt, se házasság, se gyerek, ha jól értem.

2016. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos az utolsó kérdésre a válasz igen. Pár vagyunk eljegyzésel a hátunk mögött.viszont amit korábban elfeljtettem leirni hogy párom elmondása szerint ők véget vetettek a románcnak közös megeggyezési alapon. Mondjuk messziröl jött ember azt mond amit akar de akarom hinni hogy igy van.
2016. márc. 29. 09:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy magcsalás következménye nagyrészt attól függ, hogy mi motiválta a magcsaló félt.

Ha Te figyelmedet akarta felkelteni, akkor talán van visszaút, de egy 3 hónapos románc már egészen másról szól...itt érzelmek is voltak. Lehet hogy a románc véget ért, de nem tudhatod mi miatt, az is lehet hogy a párodat dobták ki.

Ha másik férfi jobb volt Nálad szexuálisan, akkor nem fog közeledni hozzád a partnered, mert nem vonzódik hozzád, nem tud elvonatkoztatni a történtektől.

A helyedben nem erőltetném a dolgot, 8év hosszú idő, itt az ideje új kihívást keresned és lezárni a múltat.

38F

2016. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nosva figyelem felkeltés biztos. Különben nem tette volna azt amit tett. Hogy jobb volt e nálam? Erre a kérdésre csak annyit válaszolt hogy más. Ismétlem 2 hetes a story és 8 év az 8 év ami számomra és a jelek szerint a számára se érdektelen tényezö. Jelenleg csak arra tudok gondolni hogy részéröl még nagyon keményen dolgozik a büntudat azért amitt tett és hogy emiatt nem hajlando közeledni avagy közel engedni. Szóval köszönöm a korábbi kommentelöket de világosan látszik hogy érzelmileg mennyire alulfejlettek mert hogy "megtette szóval szakits vele" véleményt szajkózzák. A storymnak van elö története is amivel nincsenek tisztába. De akkor most másképp fogalmazom meg a kérdésemet. Meddig tarthat mig a büntudata feloldodik szexuális téren. És kérem a korábbi kommentelöket hogy véleményemet ne vegyék sértésnek csupán egy egyén saját minden negativumtol mentes véleményének.
2016. márc. 29. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!