Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egyértelmű szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyértelmű szakítás után van esély még a folytatásra?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy fél éve voltunk együtt a barátnőmmel és nem volt köztünk semmi gond..itt ott veszekedtünk, de nem volt vészes... aztán jött egy komolyabbb veszekedés, ami után én többször is bocsánatot kértem! nem csaltam meg, nem ütöttem meg, nem is iszok, nem is beszéltem másik nővel, csak egyszerűen olyat mondtam neki, ami önző volt tőlem... ez után próbáltam mindenhogyan jóvá tenni először úgy nézett ki, hogy javul a helyzet, de aztán azt mondta már nem érzi azt amit kellene és nem tudja,hogy tudná-e ezt folytatni...

amikor rákérdeztem, hogy akkor most végleg vége-e? akkor ezt válaszolta

hm... most egyedül akarok lenni és élni...


most tanácstalan vagyok, hogy ez most mosoly szünet-e és még van valami esély? és ha van, akkor mit kellene ilyenkor tenni?


én azóta nem kerestem egyáltalán, eltűntem előle... vannak olvasatlan üzenetek fb-n, de nem biztos, hogy ő keresett meg... csak akkor tudnám megnézni, ha bejelentkezek...


2016. márc. 29. 23:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

olvasom ne aggódj... jelen pillanatban munkába vagyok, úgyhogy a netezés mellett azért akad tennivalóm, nem unatkozok :)


majd reggel hazamegyek, kialszom magam, valamikor délután felébredek és majd akkor megnézem az üzeneteket...

2016. márc. 30. 01:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Oké, a lényeg, hogy ne ezen rágódj :)
2016. márc. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Noren1989 ***** válasza:

No, ha elolvastad, hagyd rá!

Én is arra gondolok még, amit #1es írt, még az is befigyelős. Sok dolgot kell helyreraknia magában, most nem tudsz neki segíteni. Foglald el magad, csak nyugodtan.

26/F

2016. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!