Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párodat ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a hátad mögött félmeztelen képeket kéregetne egy lánytól és kapna, amit úgy tudnál meg, hogy egy átsírt/átvitázott éjszaka után először kivételesen elkérnéd a telefonját (neki mániája a másikét nézegetni), az utolsó üzenetet pedig kb 10 perccel azelőtt kapta, persze gyorsan megpróbálta kitörölni, nem sikerült. A magyarázata szerint csak szórakozott és ez nem megcsalás. Kevesebb, mint egy év alatt rengeteg probléma volt vele és az agresszivitásával (nem tettlegesség), ez volt az utolsó. Nem látok esélyt rá, hogy én új esélyt adok, de kíváncsi vagyok, ki mit tenne.

2016. márc. 26. 10:45
1 2
 1/16 VirágésBence ***** válasza:
26%
A képekkel nincs gond, szórakozzon csak, nem megcsalás, de az agresszivitás és egyéb cukiságok... Na biztos, hogy nem.
2016. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát senkit nem zavarna a képes dolog, nem érezné magát megalázva? A maradék üzenetből, amit meghagyott, nem az jött le, hogy szórakozik. Valamiért persze az összes addigi üzenetet törölte, mert félt, hogy meg lesz találva. A lány már régóta le akar feküdni vele, nem kizárható, hogy megtörtént.
2016. márc. 26. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem ártatlan barátkozás.

Kivágni mint macskát!


Van abban valami, hogy aki nagyon féltékeny, az magából indul ki.

2016. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám-e? El. Zavarna-e? Viccelsz? Szórakozzon csak nyugodtan, te meg találsz komolyabbat..

Neki meg marad ez a kép küldözgetés-fogadás.

Nagyon felnőtt lehet..pf

2016. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen el, már csak a képes dolog miatt is, szánalmasak akik ilyen képekért kuncsorognak a lányoknál, ha kapcsolatban lévő srácról van szó, akkor meg extra szánalmas.
2016. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Én már a képek miatt dobnám. Velem szórakozgasson így, ne mással..

Az meg, hogy agresszív is már csak hab a tortán.

Lapát!

2016. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Gyerek még, én pedig már nem.

2016. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Repülne nálam is.
2016. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Kérdõre vonnám és kapna egy kiselõadást,hogy mennyire megaláz engem ezzel és milyen gerincteleség amit csinál, nem biztos,hogy szakítanék De idõt kérnék. Abban az idõben meg helyre pofoznàm a csajt annyira, hogy ne nagyon Legyen rajta mit nézegetni...
2016. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, lapát.
2016. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!