Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim beszólt, hogy meghíztam és emiatt "nem kíván" de "ettől függetlenül szeret, és ez a lényeg. " van okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Tegnap este a pasim szex közben (túlzás, kb 2 perc után) azt mondta, hogy "majd elmegyünk futni és aklor jó is lesz". Nyilván ezután nem folytatódott a dolog, és egy darabig nem is fog, mivel teljesen elvette a kedvem mindentől, főleg attól hogy szexeljek vele.

Azt mondta, az elmúlt kb 1 hétben felszedtem egy kicsit (nem hiszem hogy 1 hét alatt fel lehetne szedni annyit hogy látható legyen), és így ő nem kíván engem. Nem nagyon tudom, mit kezdjek a helyzettel, valahogy eléggé kiàbrándultam az egészből, belőle. Folyton az jut az eszembe, hogy az lehet az ok, hogy "összejött" valakivel, megcsalt. Leginkább a szakítás lehetősége jár a fejemben azóta. Ti mit tennétek a helyzetemben?


2016. márc. 31. 17:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem le kéne fogynod.
2016. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ~OnLány~ ***** válasza:

Tényleg nem volt szép tőle,főleg,hogy szex közben közölte,ami kicsit tapintatlanság.

Ha felment 3-4 kiló,az le is tud menni,annyival is,hogy csökkented a bevitt adag mennyiségét,ezzel meg is van oldva,ünnep volt,lehet felszaladt ez a pár kiló.


De én sem értem..most akkor egy hét alatt ment rád pár kiló,vagy 8 hónapja ezt hajtogatja és többet szedtél magadra?

2016. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"Tegnap este a pasim szex közben (túlzás, kb 2 perc után) azt mondta" "ha 8 hónapja folyamatosan ilyen megjegyzéseket hallgatsz, " Na most akkor hogyan is volt????
2016. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Költőnő? ***** válasza:

Egy hétben

Hát én sírok xd

2016. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%

Nullák vagytok ti, nők.

Egy fájó igaz megjegyzés és elborul az agyatok. De ha a szemetekbe hazudnak az jobb.

2016. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetben nem azt mondanátok-e vajon, hogy milyen figyelmes a barátnő, hogy szólt neki? :D
2016. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 ~OnLány~ ***** válasza:
75%

15. Nem azzal van baj,hogy megmondta az igazat,hanem ahogyan közölte és az időzítés sem volt éppen megfelelő.

Kicsit tapintatosabban is lehetett volna,ez a súlyfelesleg dolog nálunk kicsit érzékenyebb terület.

2016. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%

Na persze, valamire csak rá kell fogni, ugye, hogy azért mégiscsak ő legyen a bunkó, a paraszt, TI pedig csak az ártatlan áldozat.


Maximálisan őszinte a csávó, ott helyben megmondja, amikor látja, és tapasztalja, mi a probléma. Ráadásul tapintatos és bíztat, mert úgy fogalmazza meg, "hogy majd elmegyünk futni és akkor jó is lesz".

Tehát nem azt mondja, hogy "dagadt vagy, ez így nem jó".

Nem azt mondja, hogy "menjél el futni".

Azt mondja, hogy "majd elmegyünk", tehát még vele is tartana! És bíztatja, hogy "akkor jó is lesz".


És mindezek után EZ a legnagyobb indok hogy "az a baj, ahogyan mondta".


Komolyan mondom, gondolkozásra egyszerűen képtelenek vagytok, TI NŐK.


Fáj hogy kimondják az igazságot, megértem. De körülbelül egy gyerek szintjén álltok. Elborul az agyatok, és az az első reakció, hogy elégtételt vegyetek a sérelmen.


Képtelenek vagytok felülemelkedni az érzelmeiteken.

2016. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

Azzal sztem nincs baj, ha vki megmondja a másiknak, hogy figyelj ide, már nem kívánlak, mert meghíztál... hiszen a fizikai vonzalom is része egy egészséges párkapcsolatnak.


De basszus, szex kellős közepén mondani? Mekkora tahónak kell ehhez lenni? Főleg egyhetes 1kilós hízást felemlegetni?

2016. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha megpróbálkozik az ember, de alig akar felállni is, aminek fel kell, nem hogy rendeltetésszerűen működni... akkor biza AKKOR fogja megmondani.


Persze a fickó a hibás (vajon miért is lenne a kérdező?), mer' eleve bele se kellett volna kezdenie a dologba.

2016. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!