Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? Nem szeret velem lenni?

Figyelt kérdés

A pasimmal most egy ideje kulon alszunk de a hetvegen fogunk osszekoltozni.

22ig dolgozik de mindig O keres es O akar talalkozni velem minden nap. Ha valahova megy keri h kiserjem el stb

De nem ertem h miert van az h este a meloja utan talalkozik velem,majd azt mondja h megy mert faradt..erre ra 2orara meg latom h facebookozik.


Ma is mondja este 22.30kor h megy haza mert sok volt neki a nap es hulla... Erre ra 2orara meg zenet oszt meg facen...


Es nekem ez rosszul esik.

Nem szeret velem lenni es menelul vagy le akar razni vagy mi ez??


Tegyem neki szova masnap ha talalkozom vele h ez mi???


2016. ápr. 1. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet erdemes lenne beleolvasni megis kivel beszel olyankor. De amig nem vagy biztos benne inkabb csinalj ugy mintha eszre se vetted volna... volt mar velem is hasonlo, csak egyszer felejtette el kitorolni az uziket a tobbit tudjuk...
2016. ápr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te valamit felreerthettel.

Senkivel nem beszelget:)

Mindig elottem hagyja a telefonjat vagy odaadja nekem ilyesmik. Nincs benne semmi gyanus..sem uj ismeros..sem uj teloszam. Semmi.


Csak annyi a szitu hogy eate tolem hazamegy mert azt mondja faradt es utana meg 2ora mulva zenet posztol facebookra.

2016. ápr. 1. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre felesleges hiszti amit csinálsz. Ne vond kérdőre.

van olyan, amikor az embernek egy kis egyedüllét, lazulás kell laza netezgetéssel, ezt nem kell magadra venni ha nincs semmi más baj.


velem is volt, h hazajöttem mert már fáradt voltam nagyon de még órákat laptopoztam az ágyamból, párnák közül :)

2016. ápr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem.

Azt mondta faradt volt de nem tudott aludni ezert zenet hallgatott es fulhallgatoval a fuleben isnaludt el

2016. ápr. 1. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tulreagalod. Ha faradt az ember munka utan, akkor sem biztos, hogy rogton elmegy aludni, de ettol meg ledolhet otthon pihenni.. Teljesen mas energiaszintet igenyel egy masik emberrel foglalkozni, mint otthon dogleni es nyomkodni a neten dolgokat.


Nekem is sokszor van olyan, hogy hazajovok munkabol, es csak annyira van erom, hogy megnezzek egy sorozatot vagy olvasgassak a neten alvas elott, de elmenni valahova, vagy akar csak a ferjemmel egyutt logni, beszelgetni, odafigyelni ra, mar tul sok lenne..

Olyankor bedolok a haloszobaba a laptopommal es regeneralodok egyedul egy kicsit. Nincs ebben semmi furcsa vagy szokatlan, szoval ne aggodj, a leirtak alapjan nagyon is szeret veled lenni, csak ha faradt, akkor neki sem olyan aktiv a beszelokeje :)

2016. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszokat
2016. ápr. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!