Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba mennyi veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba mennyi veszekedés "fér bele"?

Figyelt kérdés

mármint egy idő után megölheti a dolgokat ha sok van.


nálatok hogy szokott ez lenni?


2016. ápr. 1. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi speciel nem tudunk veszekedni. Évek óta együtt vagyunk és akárhányszor veszekedés lett volna mindig elhülyéskedtük.
2016. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az alapdolgokban egyetertunk, egymas apro hulyesegei nem zavarnak minket, veszekedni nem szoktunk, altalaban meg tudunk mindent beszelni.


Vitak vannak neha, talan egyet vagy kettot fel tudok idezni az elmult evekbol, azok is onnan indultak, hogy a korulmenyek miatt felreertettuk egymast, meg is tudtuk gyorsan beszelni.


Voltam olyan kapcsolatban, ahol heti, aztan mar a vegen napi szinten veszekedes volt (alapjaraton egy eleg turelmes ember vagyok, nem kerulom a konfliktust, de nem is keresem, nem kotok bele a masikba, a cseszegetest is mellozom.. de hat mindenhez ket ember kell ugyebar), nem is tartott sokaig.

2016. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalunk sajnos előfordul kb. 2-3 havonta 1-1 nagyobb veszekedes. Parom szerint ez normalis, ha összeveszünk.

Mindketten magunkba fojtjuk az aprobb problemakat, es egyszerre adjuk ki... De akkor kemenyen... Es nagyon utálom!

Ezen csak ugy tudnank valtoztatni, ha mindent azonnal megbeszelnenk....

2016. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy inkább veszekedjetek, mintsem elfojtsátok és késöbb törjön ki. Bár attól is függ, hogy mi a vita téma.


Mi nem szoktunk a barátommal veszekedni, párszor vitáztunk pl. olyanon, hogy nagyon fáztam és siettem volna haza, erre ő nem hogy a rövid úton jöttünk volna haza, hanem kerültünk egy picit, mert ő szeretett volna sétálgatni, és ez nekem nagyon rosszul esett, mondtam is neki, erre nem látta be, hogy majdnem 2X olyan hosszú úton jöttünk haza, szerinte ez rövidebb volt. Igazából nem is ez, hanem ahogyan mondtra az idegesített fel. Na nálunk úgy kb. ilyen szintű viták voltak, de másnapra ezt már el is felejtjük

2016. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amor senza baruffa fa la muffa. A szerelem veszekedés nélkül megpenészedik.


Azzal meg szopas

2016. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veszekszünk általában, szerintem semennyi nen fér bele. Kisebb vitákkal elintézzük a véleménykülönbségeket, indulatok nélkül.
2016. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!