Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi vita vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi vita vagy veszekedés fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A barátommal olyan 9-10 hónapja vagyunk együtt, általában jól kijövünk egymással, jól megvagyunk, tervezzük a közös jövőt.

Viszont mostanában olyan furcsán viselkedik, ridegebb velem. Régebben főleg a kapcsolat elején annyira kedves volt, kimutatta minden szinten hogy szeret, figyelmes volt, törődött velem, meghallgatott, ölelt, puszilt ....

Mostanában kétszer is előfordult hogy valami apróságon összekaptunk és rögtön ideges lett, csodálkozásomra felhúzta magát és dühében már káromkodott is. Igaz utána elnézést kért hogy sajnálja, de ez nem volt jellemző rá, voltak sokkal durvább vitáink mikor kiakadtam rá és legtöbbször jogosan, egyszer volt olyan hogy egy félreértés miatt, mégis akkor ő nyugtatgatott engem és próbált békülni, nemhogy nem lett ideges.

Eleve kissé indulatos de érzékeny lelkű srác, és nem az a fajta aki mindenkihez kedves lenne, de hozzám eddig mindig az volt.

Emlékszem, főleg a kapcsolat elején annyi mindent megtett értem illetve értünk, annyiszor láttam rajta hogy komolyan gondolja és hogy szeret.

Épp ezért nem értem, mindig türelmesen kezelte a dolgokat, ha vita vagy összetűzés volt sose húzta fel magát főleg nem apróságokon.

Ez nekem elég rosszul esik, hogy ő aki mindig gyengéd volt, kedves és türelmes, megértő, most már képes velem csúnyán is beszélni.

Igaz mostanában sokat dolgozik, lehet emiatt ideges, munkahely miatt?

Vagy lehet már nem szeret?

26/l és 27/f.



2013. nov. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

akarmennyi vita belefer egy kapcsolatba.. ha szeretitek egymast akko ugyis megoldjatok. talaltok ra megoldast..

lehet hogy kiallvatlansag vagy a csaladjaban tortent valami es azert stresszel. en mar lassan 13 honapja egyutt vagyok a baratommal.. nagyon sokat szoktunk veszekedni de megnem fordult volna a fejunkben hogy kidobjuk a masikat mert szeretjuk egymast es nem tudunk a masik nelkul meglenni.. szoval szerintem legyel vele megerto. foglalkozz vele sokat. lassa rajtad hogy nagyon szereted ot..

2013. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19/f vagyok, nemtudom mennyire fog segíteni a válaszom, viszont ha komolyan elég sokat melózik, akkor az eléggé lefáraszthatja az embert. Légy picit megértő, nem kell felkapni a vizet azonnal. Próbáld ki hogy ha ilyen helyzetben vagy és látod vagy érzed hogy jól nem sülhet már el, csak mosolyogj rá, ha szeret nem fog vitatkozni. :) remélem tudtam segíteni, kevés tapasztalatból beszélek de a lányok egy mosollyal csodákra képesek :)
2013. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de az igazság az, hogy most kezded megismerni a barátod igazi természetét.


Nagy valószínűséggel nem a sok munka miatt van, hanem, ő alapjában véve ilyen. Ha előtte nem ismertétek egymást, 9-10 hónapnyi ismeretség, az semmi.

Egy kapcsolat legelején, persze, hogy mindenki kerüli a feszültséget, és a legszebb arcát próbálja mutatni.


De aztán ahogyan egyre több időt töltesz a másikkal, egyre inkább megismered, az előnytelen oldalát is.


Vagy el tudod fogadni, hogy a barátod valójában ilyen természetű és ezt időnként te is megkapod, vagy nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.


26/N

2013. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Talán a kettő között lehet, hogy kezdi megmutatni a kevésbé vonzó oldalát, kimeríti a sok meló és problémák vannak otthon.

Én utóbbiakat is el tudnám képzelni, mivel sokat melózik és fárasztó is a munkája, gyakran elég fáradtan jön haza. Azt mindig is tudtam róla hogy a családjával gondok vannak, némelyik családtagjával (nem részletezem).

Megpróbálom megbeszélni majd és tisztázni vele.

2013. nov. 28. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem fér bele. A veszekedés olyanoknak való, akik nem képesek megbeszélni a dolgaikat. Én pedig nem kezdek olyannal aki nem tud velem beszélni, csak veszekedni.


Ha mégis besikerült egy ilyen pasi régebben, azzal rövid úton szakítottam is.


Nekem nyugodt kapcsolat kellett, nem feszültség, hogy azon idegeskedjek, mikor áll neki egy pasi megint ordibálni.


Szerencsére a férjemmel mindent meg lehet beszélni. Ezért sem veszekszünk soha.


27/N

2013. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért ez nem ilyen egyszerű és kissé általánosító.

Szerintem majdnem mindenkivel előfordult, hogy volt akár kisebb vitája valakivel, mert a másik felbosszantotta valamivel vagy valami hülyeséget csinált, mindenkit fel lehet valamivel húzni.

És jól néznénk ki, ha mindenki dobná a barátját/barátnőjét mert felmerül egy probléma amit nem tudnak és/vagy nem is akarnak megoldani, akkor mindenki elég gyakran váltana partnert. Ma is sokaknál ez zajlik, ahelyett hogy megoldanák emberek problémáikat, inkább eldobják másikat. Azért van különbség a durva veszekedés, ordibálás és a kisebb vita, szóváltás között.

Összeköthet két embert az, ha összevesznek de kibékülnek és próbálják utána megbeszélni. Legharmonikusabb kapcsolatban is előfordulhat vita, mert valamiben a két ember nem ért egyet.

Ráadásul mindenkinek lehet egy rossz napja, munkahelyén vagy valakivel előtte összeveszett és akaratlanul a másikon vezeti le.

Szerencsés lehetsz, mert úgy tűnik a férjed soha semmin nem húzza fel magát, semmi nem hozza ki a sodrából, talán ő elég nyugodt vérmérsékletű lehet, ez nem megy mindenkinek főleg annak nem aki temperamentumosabb, hevesebb természetű.


Mi legutóbbi két alkalommal se ordibáltunk, a barátom kissé ideges lett és kicsit emeltebb hangon beszélt. De mind a két eset után elnézést kért, próbált a kedvemre tenni, figyelmes volt, még vett is nekem valamit.


Ez engem mégis zavar, hiába próbált utána igyekezni, akarta bocsássak meg, a tüske bennem és a csalódottság hogy ő ilyeneket nem csinált azelőtt hogy kis dolgokon is felhúzta volna magát és velem szemben.

2013. nov. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!