Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati hazugságvizsgála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxiana kérdése:

Párkapcsolati hazugságvizsgálat. Mit gondoltok róla? Mennyire biztos? Kiderül minden hazugság amire kíváncsi vagyok? Vagy át lehet verni a poligráfos gépet? Akik voltak már ilyenen kérem segítsenek. Nem akarok többé hazugságban élni.

Figyelt kérdés
A gyerekem apja egyszer lebeszélt a hátam mögött egy szextalálkát röpke 2 óra ismerkedés után úgy hogy mi már 5 éve együtt vagyunk. Csak azért nem ment el mert sejtette hogy tudok a dologról. Akkor elhagytam 1 hónapig ő mindezidáig könyörgött és megígérte hogy soha többet nem csinál ilyet. Elhittem! De sajnos alig hogy haza jöttünk rá 2 hétre alkalmi szexpartnerek után nézett és egyet fel is hívott. Majd ezután az is kiderült hogy míg elvoltunk pont a hűtlensége miatt már aznap fizetős ri..cok után nézett mig haza nem jöttünk. És válltig állítja hogy nem ment el nem csalt meg de egy szavát sem hiszem mert akárhányszor rákérdeztem letagadta és csak utólag derült ki amikor utána jártam a dolgoknak. És csak annyit mondott rá hogy nincs ebbe semmi szerinte ez nem hűtlenség n csinált semmi rosszat csak kivácsiságból tette. De ha valaki tényleg nem akar elmenni akkor nem néz ilyen oldalakt pont akkor amikor ez miatt elveszítette a családját és nem teszi kockára megint nem igaz??!! A hazugságvizsgálat az utolsó mentsváram. Műkődik? Ott majd megtudom az igazat hogy megcsalt-e? Át lehet verni a gépet?

#hazugság #hazugságvizsgáló #megcsalás #hűtlenség #párkapcsolati hazugságvizsgálat pontossága
2016. ápr. 1. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már nem segít a hazugság vizsgáló. Ha megdugott mást akkor megcsalt téged és felesleges tovább vitatkozni meg nyomozni. Én kidobtam volna mikor megtudom, hogy megakar csalni.
2016. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Kár ide bmi vizsgálat. Ő hazudozik, mert megteheti, te meg úgyis megbocsátasz végül. És ha kiderül h nem tette másba a farkát, akkor mentesül? A gép szted kiszűri jövőbeli hazugságokat is?
2016. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld ezt magaddal.


Folyamatosan hazudott neked, csak az alkalmat keresi folyamatosan. Miért kell ez neked? Ilyen férfit akarsz? Dobd ki, mert egy ilyen ember nem érdemel meg téged, és én őszintén szólva a gyerekem sem akarnám egy ilyen hazug, kétszínű emberrel együtt nevelni.


Tartsd meg az önbecsülésed, és hajtsd el szerintem. Sajnálom, nagyon összetörhet ez a dolog.

2016. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te már nem bízol a párodban, és ezen semmiféle gép nem fog segíteni.
2016. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy "derültek ki" ezek, ill. hogy "jártál utána a dolgoknak"?
2016. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van! De hogy tudjárok nem azért kell a vizsgálat hogy ha kiderül hogy nem csalt meg megbocsátok és mentesül ha megcsalt pedig elhagyom. Hanem önmagamban szeretnék rendet tenni. Semmi nem fáj jobban a hazugságnál. Ha megtette ha nem akkor is elhagyom csak nem úgy szeretném megtenni hogy évek múltán is ezen kattogjak vajon megtette-e? Már önmagában is elég nagy bűn amit csinált de nem mindegy hogy megtette vagy nem. Mivel közös gyerekünket látogatni fogja majd nem mindegy hogy hogy állok hozzá. Úgy hogy hiteget még mindig a hazugságaival vagy tudom az igazat és pontot teszünk a végére és még véletlenül sem gondolkodom majd el rajta hogy idővel megbocsássak neki.
2016. ápr. 2. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!