Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm minden nap...

A legjobb barátnőm minden nap leráz engem, mert mással akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rázd le te is végleg! Az ilyen barát nem barát! Keress olyan személyt, aki nem akar lerázni és szívesen van veled!
2013. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted tőle miért ráz le?


melyik megyében laksz? én szívesen barátkoznék veled és nincs hátsó szándékom :D


19L

2013. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert már nem akar a barátod lenni. Nem egyértelmű? Engem is mindig lerázott tavaly egy "barátom", de mostmár kapja be, nem keresem többet.
2013. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már kis korom óta ismerem őt és amúgy bírjuk egymást, de neki vannak ilyen időszakai, hogy leráz valaki más miatt. Csak mindig akkor jön oda hozzám, ha össze vesznek. Ez szörnyen rossz nekem és észre sem veszi, ha meg szólok, akkor nem veszi komolyan. Igazából csak őbenne bízok meg, mert amúgy jó társaság és nem akarom őt elveszíteni. Szörnyű egy helyzetben vagyok.
2013. aug. 6. 15:24
 5/11 noviermina válasza:
Akkor mégsem a legjobb barid..Ezek szerint nem tekint barátjának,ne is foglalkozz vele!
2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 M.M.B válasza:

bocsi, de pont erre szokták mondani,:

"ha nincs ló, jó a szamár is"

s ebben a történetben te vagy a második szereplő.


Az ilyen nem barát, csak kihasznál.

2013. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vicktor Magdolna válasza:
Hat tenyleg sajnallak, de azt tudom tanacsolni, razd le örokre, felejtsd el, nem erdemli meg, hogy foglalkozz vele!!Legyel annyira BÜSZKE, es mondj nemet, hidd el van meg rajta kivül millo tisztesseges Lany, aki nemcsak jatszani akar veled, vegy eröt, magadon, es hagyd ott!!!!!!!!
2013. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titii68 válasza:
Nem ráznám le végleg, mert lehet neked ő a legjobb barátod, viszont neki nem te. Tehát haverkodnék vele, de semmi képen nem barátkoznék. Nem írtad, de biztos vagyok benne, hogy sokszor panaszkodik neked, mondja el az ügyes bajos dolgait. Valamilyen szinten a lelki szemetesládájának néz, és csak feltöltődni akar belőled akkor keres. Szerintem ne keresd, hagyd hogy ő keressen, de semmi képen ne bízzál meg benne túlságosan. Havernak jó, de barátnak semmiképp.
2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hogy mondhatod, hogy " a legjobb baratno"??? Mivel erdemelte ezt? A legjobb baratnot nem valasszuk hanem felismerjuk meg erzunk hogy az.

Nevezhetem en is Brad Pitt-et legjobb haverom-nak. Az? :)

Hagasd a szivedre es fogad el a realitast, maskeppen talan elhalasztod azt a lehetoseged, hogy lasd ki a baratnod. Es ha most nincs, az is jobb mint egy megnevezett "baratno".

2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele:) Lehet, hogy valami történt vele, és szomorú, vagy te tettél valamit. Beszéljétek meg. :) Csak így derülhet ki minden, és szerintem ezután döntheted csak el, hogy hogyan tovább:)
2013. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!