Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű az, hogy amikor szakítanak a párok vmiért megutálják egymást?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal kb 2 hónapja és azóta nem beszéltünk.. Ő lehordott engem mindennek, pedig egykor én voltam a "nagy szerelem" meg hogy soha nem bántott volna meg. Ilyeneket mondott hogy megváltoztam, meg hogy más lettem, hogy folyton rinyálok:s nem értem miért ilyen velem mikor amiben csak tudok segítenék neki. Most van egy új barátnője.. és szereti is. Én boldog vagyok hogy szerelmes és komolyan elengedtem, de nem értem miért kell ilyen bunkónak lennie velem:S volt már valakivel ilyen? 17/L
2010. ápr. 5. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,de az emberek általában nem a semmiért szakítanak.
2010. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A páromnál elmúlt a szerelem + meg is csalt.:S és akkor sem hisztiztem neki. Összetörtem de nem mutattam:S szóval komolyan nem lehet oka, hogy izéljen:S
2010. ápr. 5. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Te igen felnőttesen, már-már meglepően kezelted. Nem te vagy a "helikopter". De szerény véleményem az, hogy akik nagy szerelemben voltak együtt utána már nem lesznek jó haverok, vagy csak évek múlva. Teljesen felesleges és nem is egészséges az ő társaságát keresned, vagy várnod h a tiédet keresse.
2010. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előfordul, még én sem utáltam meg senkit.
2010. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de a barátság azért elég ritka. Egyik exemmel mondjuk most viszonylag jóban vagyok, a másik meg olyan semleges, pedig elég csúnya szakítás volt, de már rég volt, úgyhogy minek utálkozni? :)
2010. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát egyik exemmel mi is elég rosszban voltunk aztán egy évre rá jó barátok lettünk és azóta is nagyon jó a viszonyunk:) sőt bevallotta, hogy sajnálja hogy szakított velem:) csak ugye nekem rossz, hogy most utál engem.. hiszen semmi rosszat nem tettem:S
2010. ápr. 5. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
igen! F/28
2010. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor előfordul.

Az az oka, hogy sok ember számára a világ felettébb egyszerű: vannak jók, meg rosszak. Akibe szerelmes, az ugye jó. Akivel viszont szakítani akar... nos, csak úgy tud szakítani, ha előtte megutálja a másikat. Azért, mert ő ugye jó - a másik, ha nem ért vele egyet, akkor csak rossz lehet. Egyébként is a szakításnak oka kell hogy legyen. Ő ugye nem lehet az oka, mert ő jó. Akkor biztos a másik rossz!

Sőt - ha jobban meggondoljuk - az egész életében minden problémának ő az okozója!

Vanak emberek, akiknek a világ ennyire egyszerű.

2010. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a-a mikor szakítottam a barátommal, azután még jobb lett a kapcsolatunk mint mikor még jártunk! De nemtom h h van ez?!
2010. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!