Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy oldjátok meg a nagydol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg a nagydolog (kaki) kérdést, ha a párotoknál vagytok?

Figyelt kérdés
Itt vagyok a páromnál, nagyon kell kakkantanom, mert benyomtam egy fél doboz mogyoróvajat délelőtt, és most hajt a tatár.. de nem merek elmenni, soha nem szoktam náluk, plusz a szülők is itthon, a wc meg az ő hálójuk mellett, félek hogy mindent hallanának. Plusz a páromnak se mondhatom, hogy mindjárt jövök csak kakilok. Meg a szagoktól is félek. 18/L

2016. ápr. 3. 19:52
1 2 3
 1/25 VirágésBence ***** válasza:
95%
Jézus, menj be a budiba és kész, az jobb, ha mondjuk szex közben döntenek úgy az izmaid, hogy nem bírják tovább? Természetes dolog, csak menj el és kész, senki nem fog hülyének nézni.
2016. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De komolyan, nem akarom hogy megérezzék, vagy hallják ahogy potyog. De már nagyon fáj a hasam, meg kurtyog.
2016. ápr. 3. 19:55
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

én még nem voltam ilyen helyzetbe. de a párom mostmár elmegy nálam. bár ex meg volt,hogy kirakott a lakásból,mert neki így nem megy, de látszott rajta, hogy már nagyon kéne neki. :D


menjél el és kész :D

2016. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen :D

Van ablak a WCben? Mert ha igen, akkor előre nyisd ki, utána párnázd ki a wct papírral, óvatosan de azért minél gyorsabban nyomd rá a barnamacit, aztán mielőbb húzd le.

Ja és ha van zár, akkor zárkózz be mindenképp.

2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 RRR ***** válasza:
95%

szerinted ők kiizzadják?


menj bátran,semmi se lesz

ill te fogod magad jobban érezni

az sokkal gázabb ,ha az orruk alá rottyantasz az asztalnál vacsi alatt vagy szex közben bekakkantasz ! !!


bátran,mintha otthon tennéd

2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Felállok, kimegyek, ráülök és hagyom kijönni. Utána tépek papírt, megtörlöm amit kell és lehúzom. Végül kezet mosok.

Ők is emberek, pontosan tudják, hogy időnként ki kell engedni a dolgokat.

2016. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De mi van ha eldugítom?
2016. ápr. 3. 19:58
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Szeretném felhívni a figyelmedet a "Tini párkapcsolatok" kategóriára, ha tizenéves vagy tizenéves színvonalú kérdésekkel, oda írj.
2016. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőméknél úgy néz ki, hogy a szülei és az ő szobája között van pont a wc, ezen keresztül kell átjárni. A fal pedig vékony továbbá hézag van az ajtó tetején, régi építésű, és nagyon víz hangzik...


Szóval ennél rosszabb nem lehet a helyzeted, ilyenkor nyugodtan menj el :)

2016. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezt elviccelni. Nagyon átérzem a kérdező problémáját, én is ilyen voltam fiatalon, és még egy kicsit a mai napig is ilyen vagyok.


Gondolj arra, hogy sokkal kevésbé kínos, ha elmész náluk kakilni, akár meghallják, akár megérzik a szagot, mint az, hogy esetleg összerottyantod magad. Nekem ez a tudat sokat segített.

2016. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!