Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem 8 hónapja nem volt senkim, neki kb.3 éve van barátnője, mégis nagyon érdeklem. Észrevettem, hogy folyton néz, egyebek, szerintetek ez most mi? Az mit jelent ha egy srác azt írja hogy nagyon kedvellek?

Figyelt kérdés

Nevezzük T.nek a pasit :) 25-26 éves. Kb. 3 éve van meg a barátnője.Többször szakítottak ezalatt az idő alatt.


T. ilyen típusú ember: csajozós, nagydumás, kicsit még éretlennek tűnik szerelem terén (vagyis szeret még csajozni na, meg kalandozni) de ő alapvetően ilyen beállítottságú ember. Ellenben nagyon okos, egyetemet is végzett, mérnök a szakmája amúgy de máshol dolgozik.

Munkahelyemen ismertem meg T.-t. Kb. 1 hónapja dolgozom itt.


Kb. a kezdésem után 2 nappal már beszéltünk facebookon. Telón nem beszélünk, de facebookon minden nap.


Jelek:

- jobb oldalt a chat ablak facebookon ugye azokat a neveket (5-6 db kb.) dobja fel leginkább, akikkel beszélsz. Nos, én ott vagyok, + a barátnője + még 3 pasihaverja... ergó velünk beszél a legtöbbet.

- szinte minden nap több órát beszélünk (este pl. meló után vagy ha ő is szabadnapos én is akkor délelőtt /du is)

- mélyen a szemembe néz, de ha én észreveszem, nem fordítja félre a fejét mintha szégyellősen elkapná tovább néz

- finom érintések vannak pl "mintha rossz helyen állnék" vagy nem fér el mögöttem a szekrény előtt és mintha finoman arrébb tolna


De én nem értem, kb. 3 éve van barátnője... akkor miért csinálja ezeket?


Igazából most úgy vagyok vele hogy nem is akarok visszaírni nek facebookon mert tegnap óta érzem hogy nagyon hiányzik és pl szívesen mennék dolgozni is csak hogy lássam...

és nem akarok belerondítani egy 3 éves kapcsolatba (nem tudom most boldogok-e együtt a barátnőjével, de márciusban szakítottak egyszer majd újra összejöttek) de akkor se akarom senki kapcsolatát elrontani.


Inkább nem írok neki vissza... vagyis nem tudom mit csináljak.

Elkezdett tetszeni, és érzem a srác is kedvel. De senki párkapcsolatát nem szeretném lerombolni.


Amúgy maga T. mondta hogy "nagyon kedvellek" ezt így leírta nekem, többször is mikor picit csipkelődött én meg megsértődtem rá vagy fordítva XD és utána kb. 1 napos haragtartás volt utána írta nekem hogy nagyon kedvellek... többször is előfordult.


mi ez az egész?

23/l


2016. ápr. 4. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat, h oszinte legyek, ezek nem jo jelek a pasit illetoen. Ha vki a baratnoje/felesege mellett kifele kacsintgat, akkor valszeg minden kapcsolataban ezt csinalja - nincs kivetel.

Nalam ez egy aranyszabaly, h sem nos, sem kapcsolatban allo ferfival nem kezdek, m annak sosincs jo vege. A tundermese, meg vagy nagyon ritka, vagy nincs is...Arrol nem is beszelve, h eleg fiatal meg a srac.

2016. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted aki egy 3 éves kapcsolat mellett ezt csinálja veled az gerices, tisztességes ember? Kell ez neked...? Veled pont ugyanezt fogja eljátszani adott esetben. Bár hajlok rá, hogy cak szeretői szerepkörbe vár téged. Ami meg aztán abszolút nemes tulajdonság.


Engem tartanak szarnak, mikor elhárítottam egy olyan csajt akinek közben 2 éves kapcsolata volt. Nem tudom miért hiszi azt mindenki, hogy a jó megoldás "jómekkúrni" a csajt. Mondtam, hogy ez így nem jó, mert én nem vagyok ilyen tisztességtelen. Lefatökűztek. Ilyen nehéz megérteni, hogy ez nekem így nem megy?

2016. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszoka4


Sabah, dehogy is! Nagyon köszönöm hogy leírtad!

sztem nem vagy az!

2016. ápr. 4. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem te teszed tonkre a kapcsolatat mar bocs hanem ö maga. Ha nem boldog akkor ugyis ha nem rad vki masra fog hajtani es az nem esne jol.

Sztem mond hogy probalja helyrehozni s ha nem lehet hagyja ott s akkor te johetsz szoba.

Udv

2016. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fenui ***** válasza:

Ad 1:Nőssel/kapcsolatban lévővel soha. Ne legyél egy szakítás oka TEVÉKENYEN (az, ha ő saját elhatározásából szakít a nőjével, és AZTÁN flörtöl veled, az más tészta). T. nem egyenes.

Ad 2: Aki simán, egyértelműen kikacsintgat a 3 éves kapcsolatából, az veled is ugyanígy fog bánni. T. megint csak nem egyenes.

Szumma: kerüld, mint a pestist, de legalábbis esélyt se adj a bizalmasabb viszonynak, a saját érdekedben nagyon kérlek.

2016. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedvellek" ertsd: nagyon megdugnalak!


Ez igy most lehet h kisse nyersen hangzik, de majd meglatod hogy igy van.


A tobbi mind mellekes. Ne mondd, h nem szoltam! ;)

2016. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!