Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmondjam neki még 100x, hogy ne jöjjön sokat vagy legyen vége? De mégis 8 hónap és nem kevés idő.

Figyelt kérdés

8 hónaposak vagyunk és elég sokat veszekedünk[általában miattam]mert megcsalom stb..de nem tudom hogy mit szeretnék..már nem úgy szeretem mint az elején..leültünk beszélgetni is..tudja h megcsaltam 7x mindig megbocsátott mert nagyon szeret..mondtam neki,hogy sokat találkozunk de nem értette meg és ugyanúgy jött minden nap..szóltam szüleinek beszéljenek vele..legjobb haverjának..de Ő csak jött..hívott egy nap 12x[számoltam]..nagyon szeret,mert tényleg de nekem nem Ő kell..de már 2x szakítottam vele és visszajött..nekem is eszembe jutnak az emlékek meg stb..és visszafogadtam..meg azt mondta hogy ez nem kifogás a szakításra,hogy sokat találkozunk...szerintem de mivel már meguntam..de nem mondom meg neki

ja és el vagyok jegyezve.


2010. ápr. 5. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
totál hüly*vagy
2010. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott.
2010. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval

hány pasit tartasz egyszerre, h még el is vagy jegyezve? xD

2010. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
beszélj vele!!!egyszer majd csak megérti h vége!!
2010. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy idióta r*banc vagy!8 hónapja vagytok együtt,és "már nem úgy szereted,mint az elején..." 7x csaltad meg 8hónap alatt.ja és még valami:ha valaki szereti a párját minden percet vele akar tölteni...ezek után mégis minek vagy vele?Szerintem jobban jár szegény feje,ha nem egy ilyen önző dög van mellette...idióta...
2010. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem többel jártam..nem úgy csaltam meg..max smároltunk az illetővel..de abból a 7ből egy sráccal 5x..smároltunk azt elment és minden ment tovább..nem jártam vele/velük.
2010. ápr. 5. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy. remélhetőleg hamarosan kiszeret belőled és otthagy a p*csába.
2010. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!