Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, férfi, vége, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, férfi, vége, én nagyon megszenvedtem, törötük egymást mindenhonnan, aztán eltelik néhány hónap, megint el kezd érdeklődni hogy vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Miért nyúl vissza mindig hozzám? Miért hív újra? Közben nem akar semmit, de én nem küldöm el, mert jól esik. Ezzel tönkre tesz! Nem bírom tovább nélküle!
2010. ápr. 6. 23:25
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs egy-két betűt kihagytam, fáradtságnak tudom be.
2010. ápr. 6. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
türölöpp törülüpp hopci,hopci....
2010. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aba daba laba da ma ga.... da la gamala
2010. ápr. 6. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
a pasik már csak ilyenek.... velem is ugyanezt játsza 1 srác megbánt aztán mindig bocsánatotkér meg mondja h hiányzokneki nembirjanélkülem aztán meg mondja hogy mértnem birom elfelejteni.... és közbe meg ő nemhagyja hogy elfelejtsen pedig bróbálom....:S teis bróbáld elfelejteni.. mond meg neki hogy ezigy nemjó döntse el hogy mit akar de nejátszon veled... valószinű azért csinálja mert jólesik neki hogy van aki szereti és nem utasítja el....18/L
2010. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az újra és újra visszaesek a kapcsolatba nem jó.

Ha már egyszer vége,akkor elég nehéz újrakezdeni,báris

én nem hiszek benne.Volt egy pasim(már férjnél vagyok,gyerekekkel)vele sokszor szakítottunk,majd békültünk,veszekedtünk,sajnos még verekedtünk is(amire

baromira nem vagyok büszke,ezzel a fejjel)!És nem lett semmi a kapcsolatból.Elváltak útjaink.Tehát nem jó újrakezdeni 100szor egy ffival.Nem lesz tartós,biztos

Amúgy hány éves vagy?A ffi?

2010. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én 32 a férfi 44
2010. ápr. 7. 00:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj, mindig megtaláljuk a módját, hogy újra felvegyük egymással a kapcsolatot, egy véletlen telefon hívás (amely persze nem véletlen), "véletlen" üzenet...Mindketten tudjuk nem megy a másik nélkül,de együtt sem lehet. Nem bííííírom!!!!
2010. ápr. 7. 00:16
 8/8 anonim válasza:
Szerintem keress magadnak egy normális pasit, aki nem szórakozik veled!Ha nem megy nélküle, akkor beszélj vele, hogy tulajdonképpen mit is akar tőled.
2010. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!