Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatott meg ennyire a párom?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt. Nap mint nap derül ki valami róla. Általában otthoni dolgok, nem pakol el maga után, ezért engem szól meg, miért nem vagyok képes én is eltenni, ha már ott vagyok, állandóan eszik, nem kínál meg, de az én kajámat elveszi, bevásárláskor az ő dolgait is ki kell fizetnem, az én dolgaimat használja. Sose tudja mit csináljunk, ha együtt vagyunk, találjam ki én... az jó lesz neki is. Folyton szexelni akar, ha dolgom van, ha fáradt vagyok. Mikor beteg voltam, akkor is ezzel nyaggatott. Ha egy napig nem szexelünk, szóvá teszi, sajnáltatja magát. Ő a férfi, nem húszéves már.

Múltkor megkértem reszelje le a citromot, leült a kanapéra vele, és tv-t nézett közben. Valamelyik nap szóltam neki, elmegyünk sétálni, ő bambulta a tv-t, hiába szóltam rá, bambult tovább. Nem értem hogy lett ilyen, vagy mindig is ilyen volt? Megkértem a koszos ruháit tegye a szennyes tartóba, nem mindig a tiszta ruháimra dobja, sose hallgat rám, nem értem miért nem képes egy picit változni jó irányba?


2016. ápr. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Miért változna ha neki jó igy?

Szexet kap et a lényeg a többivel miért foglalkozzon?Azokra ott vagy te.

2016. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálad jelentkezik az a "szokták volt mondani" kifejezés, hogy a házasság azt jelenti, hogy örökbe fogadsz egy férfit, akiről az anyja már nem akar gondoskodni.

De komolyra fordítva a szót, tisztáznod kell vele mi az az együtt élés. Magától értetődőnek kellene lennie, ha az ember otthon van, van ereje, akkor csináljon valamit, mert akár lakásról, akár kertes házról van szó mindig van mit csinálni. Vagy ha van szabadideje kérdezzen ismerőst, barátot, rokont van-e valami kis munka plusz pénzért. Egyik ismerősöm is így csinálja 12 órázik 2 nap munka 2 nap szünet, míg szabadnapja van eljár egy kovácshoz segíteni. Legyen egy kicsit leleményes, és tudasd vele, hogy az élet nem ilyen egyszerű, ahogy ő azt maga előtt látja.

2016. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig ilyen volt csak most, hogy együtt laktok így számodra is világos lett
2016. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mindenki "viselkedik" - hogy vonzó legyen... mostanra megszerzett, és nem fárasztja már magát... ő ilyen.

Sőt, hát ha naponta érnek meglepetések, akkor még ilyenebb.


Legközelebb akkor fog normális emberként viselkedni, ha kirúgod, és kénytelen lesz egy másik nőt meghódítani.

2016. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!