Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom annyira féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom annyira féltékeny lett, hogy nem akar találkozni velem. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Most szombat, vasárnap nem is talalkoztunk. Haverekkel volt meg ment ide ida. Húsvét hétfőn reméltem, h minél hamarabb eljön hozzám, h minél több időt tölthessünk együtt, mert az az utolsó szabadnapja. Erre nagy lazán számolta az órákat, és mondta, h majd este eljön hozzám. Én persze szerettem volna ha kicsit hamarabb jön, mert délután, anyukán elment pár órára és szerettem volna vele kicsit kettesben is lenni (foleg, h azelotti napokon nem talalkoztunk, utana meg dolgozni fog). O persze ennek ellenére is lazán intézte az "öntözést". Én meg vártam itthon. Meglátogatott egy fiú ismerösöm. Nem sokra rá (este) jött a párom is egy másik sráccal. Közben az ismerösöm elment. Azután meg a másik srác mondta a páromnak, hogy megy, de ő maradjon. Erre a párom azt mondta nem marad, mert látja, h jól elszórakoztam. És kb 5 percet volt nálam utána lelépett. És ment tovább öntözni. Közben végig bombázott mindenfèle smsekkel, h majd beszélünk, es úgy is szeret ha a másikkal voltam. Tegnap azt irta smsben, h szeretne ha megbeszélnénk. Én mondtam, h talalkozzunk, es beszéljünk, de mar nem akart talalkozni. Ennek ellenére smsben kérdezgette, h de azert lefeküdtem vele?


Szóval azóta nem akar talakozni (ma sem), de telefonon úgy beszél mintha misem történt volna. Nagyon hiányzik és szenvedek ettől. Akarom már, h beszéljük meg, mert belül őrlődőm emiatt. Hogy bírjam ki, h ne szenvedjek?



2016. márc. 30. 07:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
20, 21 évesek vagyunk.
2016. márc. 30. 08:01
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire labilis nem igazán látom értelmét a beszélgetésnek.

Esetleg bologatni fog, megérti a dolgokat. Egészen addig amig ki nem teszi a lábát tőled. Az utcan az első gondolata az lesz, hogy lehet alig vártad elmennyen és már üzizel valakivel.

Így ha szenvedsz ettől, még most be kellene fejezni. :(

Persze mindenkinek jár egy esély! Beszélhetsz vele. De boritékolom, hogy ott fig folytatodni ahol abba maradt.

2016. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek inkább vess véget,mert ugyanezt fogja csinálni újra és újra.
2016. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kedves baratod kifogasokat keres, hogy balhezhasson veled, hogy aztan o legyen nyertes pozicioban es buntudatot generalva ugy rangasson, ahogy jolesik neki. Igy mar fel se rohatod neki, hogy nem akar veled talalkozni, hiszen neked kell "bizonyitanod".


Tipikus hatalmi jatszma, emellett a szovegbol az is kiderul, mennyire tojik a fejedre alapjaraton.


Komolyan ilyen emberrel akarsz egyutt lenni?

2016. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jól érzed magad ebben a kapcsolatban?

Szeretsz rohanni valaki után és bizonygatni mennyire szereted?

Szeretsz szenvedni és kétségbeesve tűrni, hogy ott szívatnak ahol csak lehet?

Gondolkodj el ezen egy kicsit....

38F

2016. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, és mindig jól éreztem magam vele. Kicsivel több mimt egy hónapja vagyunk együtt, és még nem volt ilyen probléma.
2016. márc. 30. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy honap es ilyeneket csinal? Menekulj, amig nem keso, ha jot akarsz magadnak, mert ez csak roszabb lesz. igy kezdodnek a bantalmazo kapcsolatok, ha most hagyod, hogy ezt muvelje veled, akkor bucsut inthetsz az onallosagodnak, onbecsulesednek, es meg rengeteg mindennek.


Mindenkepp allj a sarkadra, ne hagyd, hogy buntudatot probaljon generalni benned, amikor tiszta a lelkiismereted. Ne puncsolj, semmi ilyesmi. Ha ezert kidob, ennyit ert.


Ne legyel ennyire vak.. az, hogy "szereted", egy dolog.. Ne legyel buta, ne hodolj be neki, kerlek, mert nagyon megjarod sajnos.

2016. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek üzenem, hogy nyugi. Nincs büntudatom. Nem felejtettem el, és nem is fejetem el, hogy én vagyok a sértett fél.
2016. márc. 30. 11:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Abból, ahogy ugrálsz neki nem a sértettségtudat látszik.

Ő egész nap éli világát, tőled elvárja, hogy karba tett kézzel várd, amíg időt szakít rád. De ha porszem kerül a gépezetbe megsértődik, de ez az első ilyen alkalom az 1 hónap alatt.

2016. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért mondod, hogy ugrálok neki?
2016. márc. 30. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!