Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a barátnőm ilyen válaszút elé állít?

Figyelt kérdés
26 évesek vagyunk, 3 éve együtt. Májusban tervezem, hogy meglátogatom a berlini haveromat egy hétvégére, akivel 2 éve Erasmuson bandáztunk még sokat. Megkérdeztem barátnőmet is, hogy lenne-e kedve jönni. Korábban azt mondta igen, viszont most kitalálta, hogy csak akkor mehetek, hogyha fizetem az ő útját is, mert neki nincs pénze. Visszaadni meg később nem akarná, mivel nem keres annyit elmondása szerint. Nem tudom, mit mondjak neki.

2016. ápr. 7. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs pénzed az egészre csak a tiedre meg max kisegíteni õt kicsit. Nem így volt megbeszélve, nem tudod megengedni magadnak.
2016. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Külön kasszán vagytok?Együtt ėltek?Mennyire komoly a kapcsolat?Nálunk nem lenne kėrdės!Ha nekem van pėnzen,ės el tudom vinni,gondolkodás nėlkül vinnėm!
2016. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor enged el, ha fizeted neki a berlini vakációt?

Kicsit sem akar potyázni...

2016. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól tud szopni, sztem vigyed.
2016. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ~OnLány~ ***** válasza:
67%

Nem tudom,én a második válaszolóval egyetértek.

Már mióta együtt vagytok..én a barátomnak fizetném az utat gondolkodás nélkül.

Főleg,hogy mi nem sajnálunk egymástól semmit és közösen gyűjteni is szoktunk,annak ellenére,hogy együtt sem élünk.Azért ti sem pár hónapja vagytok csak együtt..de ahogy gondolod.

Lehet,hogy majd másban fizeti vissza,vagy a későbbiekben ő fizet majd neked valamit,azért gondolom már komolyabb a kapcsolatotok.

2016. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
én mélytorkozik is egy berlini útért, sőt a fülembe is jöhet az anyag :D 25F :)
2016. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ~OnLány~ ***** válasza:
És egyedül miért is nem akar elengedni?Most csak olvasom..
2016. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akartok egymástól, mik a tervek.

Nálunk kifizetné az tuti. Mivel mentek, hol szálltok meg? Mennyi az egy főre jutó költség?

Lehet nem tudja megadni, de gondolom főzni szokott neked, meglep dolgokkal ok nélkül. Lehet fura: mivel védekeztek és ezt hogy fizetitek?

2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Szóval te nem mehetsz, pedig megteheted, de ő mehetne, noha nem teheti meg?


Érdekes felállás. :)


Mit mondj, mit mondj...

Hát azt kérlek, hogy "ÉN megyek, mert megtehetem. Te pedig jössz, ahogy tudsz".

2016. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Hahó srác, hol az önbecsülésed? Neked engedély kell a csajszikádtól, hogy meglátogathasd a haverodat? Pisilni mehetsz magadtól, vagy az is be van osztva..?
2016. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!