Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a havi két szex?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, már 4 éve összeköltöztünk. Teljesen kikészìtenek a kifogásai már, ezért jó pár hónapja úgy döntöttem, hogy nem fogok szexet kezdeményezni, ezzel kivédem az elutasításai utáni mellkas összeszorító fájdalmat, és csak akkor fogunk szeretkezni ha ő akarja. Az elutasításokat tényleg kivédtem, de havonta két szexnél több nincs. Úgy látom neki így jó. Én pedig már odáig jutottam, hogy ha végre valahára akcióra kerülne a sor, nem vagyok képes benedvesedni... (ekkor jön a síkosító) ráadásul az elején fáj is, mintha most veszíteném el a szüzességem. Ja, és legutóljára még véreztem is. Lehetséges hogy ez már pszihés probléma? Mert én már nem tudok másra gondolni... Eddig tomboltak bennem a hormonok, aztán minden visszautasítás után egyre jobban szorított a mellkasom, mintha fizikailag bántott volna. Szeretnék erre vmilyen megoldást keresni. Hátha élt már át vki hasonlót, és tudja miről beszélek. Ti hogyan oldottátok meg a dolgot? Ja és azt le kell szögeznem, hogy nem csal meg, felesleges ezt felvetni. Én sem szeretném megcsalni, de már szeretnék ezen változtatni, mert ha egyszer feleségül mennék hozzá, úgy nem akarok hogy tudom, ez vár rám egész életemben! Szeretem, ez biztos, de nem akarok úgy hozzámenni hogy akkor szexelünk ha ő végre-valahára megkíván 20-25 percre, aztán hosszú ideig megint semmi. Semmi spontanelitás, semmi változatosság. Egy póz és ennyi. Mit mondjak neki? Mivel kezdjem? Mi lehet megoldás? El kellene hagynom ezért? Vagy úgy sincsen tökéletes kapcsolat, nyeljek egy nagyot, aztán majd lesz vmi? 27 éves vagyok, időm pedig már nem sok, lassan ideje megállapodnom, család, ház, gyerek, stb. Be vagyok pánikolva! Olyan sok minden kellene, de még sehol nem járunk, csak vegetálunk! Ráadásul itt van ez a "szex probléma" is, és nem tudom eldönteni hogy ez most normális e vagy most mit csináljak? Kérlek segítsetek!
2016. ápr. 1. 01:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék erre vmilyen megoldást keresni - van erre egy qrva jo modszer: tessek a paroddal beszelni ;)


Nem vagy egyedul "havi 2 sex" helyzetben, nalunk is ez van, csak nem mindegy az ember ezt hogy eli meg.


Az elejen mint a nyulak, kocsiban, kertben, konyhaban, ahol rankjott, volt hogy egy nap tobbszor is. Aztan multak az evek, oregedtunk. En 37 vagyok es 9 eve egyutt a parommal, es neha havi 1, vagy 2.

De mi ezt mindig megbeszeljuk. Nyugodtan, higgadtan beszelunk rola. Mindenki elmondja mik az igenyei, mit szeretne, mi lenne jo kicsit maskepp es mindketten teszunk azert, hogy nekem is meg neki is jo legyen.


A havi 2vel nincs gond, ha az ember a parjaval ezt meg tudja beszelni. Mi mindketten egyetertunk a sexelesunk mennyisegeben/milyensegeben.


Nalatok nincs egyetertes, es amig nem lesz, addig csak szenvedsz.


Anyukam mindig ugy nevelt, barmilyen kapcsolatod legyen, ha a sexben megertitek egymast, akkor mindent meg tudtok oldani. Es tenyleg!


Pl. amikor o frisseb, kialudtabb mint en es nincs kedvem, siman "beadom" a derekam egy gyors oralra/kezimunkara, hogy neki jobb legyen, mert tudom hogy most epp arra van igenye, es o meg elfogadja, hogy nekem epp nincs kedvem, de nincs az, hogy jo akkor old meg magadnak engem meg hagyjal aludni. Neha o is megkerdezi, hogy van-e kedvem jatszadozni, akar ugyis hogy csak ram fokuszalunk es o "semmit" nem kap, mert ahhoz tul faradt, de latja rajtam, hgoy nekem meg forr a verem. Idobe telt, de ki tudtunk alakitani egy kommunikacios csatornat es szabadon meg tudunk beszelni mindent ami a sexelesunkkel kapcsolatos. Es a mai napig fedezunk fel uj poziciokat, mereszkedek uj targyak kiprobalasara, tehat meg unalmasnak sem mondhato.


Muszaj ezt neked vele megbeszelni, kulonben nagyon sanyaru eveknek nezhetsz elebe!

2016. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele többször is beszélni erről. Oda jutottunk, hogy annyit fogott fel az egészből hogy akkor majd megpróbálja kényszeríteni magát. Hát nekem pedig nem kell a kényszer szex, úgyhogy a nagy veszekedések után mindig visszajutottunk az elejéhez, és nem történt semmi. Ja meg a másik nagyon fontos tény, hogy mi nem tudjuk megbeszélni a dolgokat, csak veszekedéssel tudjuk a problémákat "megbeszélni". Szóval 1-2 hónap nyugi, aztán bombaként robbannak a felgyülemlett sérelmek. És mivel én szoktam ezeket a számára undorító bombákat felrobbantani, így el vagyok könyvelve profi veszekedősnek. Egy ideje már nem próbáltam meg vele beszélni, mert már unom hogy mindig én vagyok a hibás, és a kezdeményező. Szerintem ő őszintén hiszi hogy soha, semmi problémánk nem lenne, ha én nem kezdeném el a "hülyeségeim". Szóval ha most leülök vele beszélni, akkor más is a képbe fog jönni, meg a múlt az mindig alap téma... és hiába szeretném ezeket kihagyni, a probléma gyökere nem mostani keltű. Azt sem tudom hogy mit mondjak. Megint kezdjem ugyanazzal amivel eddig? Elmondom a problémát, ő bepöccen, jön a múlttal példázás, és kész a veszekedés. Nekem ehhez már nincs kedvem... tudom hogy le kell ülnöm vele beszélni, csak azt nem tudom hogyan oldhatnám meg ezt a problémát. Nincs ötletem, ezért kérdeztelek titeket.
2016. ápr. 1. 01:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
50-60 év felett normális,30 alatt még egyáltalán nem.
2016. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit impotens. Nem valószínű, hogy megcsal, ez benne jó. Másrészt, ha te jobban vágysz az együttlétre, akkor vagy lemondasz a vágyaidról vagy keresel mást. Nagyon nehéz helyzet.
2016. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kicsit impotens? Van ilyen? Nem is hallottam még ilyenről!

Hát igen, ettől rettegek. Vagy lemondok az igényeimről, vagy keressek mást? Csak az a baj, hogy nem tudom elképzelni mással az életemet!

2016. ápr. 1. 02:27
 6/22 A kérdező kommentje:
Probléma még soha nem volt az erekciójával. Együtt szoktunk fürdeni pl, és akkor is fel szokott állni neki. Vagy ha leöltözök meztelenre is. Csak szexelni nem akar. Lehet hogy már megunt??
2016. ápr. 1. 02:55
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet, hogy egyszerűen más vérmérsékletű emberek vagytok. Beszélgessetek erről a dologról és próbáljatok egymáshoz alkalmazkodni, ha szeretitek egymást. Esetleg el lehet menni szexuálterapeutához. Állítólag vannak ilyenek is, lehet, hogy segítene.
2016. ápr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet, hogy valami gyerekkori trauma érte, esetleg megszégyenítették ezért leblokkolta magában ezt a témát és csak túl akar lenni rajta. Sokféle ok lehet a háttérben. Ezért is lenne fontos, hogy őszintén beszélgessetek.
2016. ápr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig végképp nem megy, ne erőltessétek a kapcsolatot.
2016. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Már rég külön kellett volna válna az útatoknak.

Fiatalon minek lekötni magad? Összeköltözni 23 évesen? Ma akkor szabadulnak az iskolából a fiatalok és 0 élettapasztalatuk van...

2016. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!