Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megnyílni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megnyílni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amíg valakivel csak ismerkedem, nincs ilyen problémám, felszabadult vagyok, viszont amint valakivel komolyabbra fordul a dolog és kapcsolat lesz belőle, visszahúzódóvá válok, rettegek attól, hogy nem leszek elég jó, nem fognak szeretni, ezáltal nem tudok megnyílni a páromnak. Sokszor hagytak már el azért, mert nem mutattam meg, milyen vagyok igazából, ezért nem is tudtak belém szerelmesek lenni. Annyira szörnyű érzés. Mit kezdhetnék ezzel? Már nem is merek belemenni semmi komolyba, mert nem akarok újabb csalódást. 20/L
2016. ápr. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából csak magadon tudsz segíteni. Növeld az önbizalmad, hidd el, hogy értékes és szerethető vagy.

Én is ezzel bajlódtam, most már csak "meggondolatlanul" kibontakozok, aztán lesz, ami lesz. Akinek nem kellek azért, aki vagyok, az így járt :) De szerencsére nagyon sok pozitív megerősítés ért, hidd el, téged is az fog.

Sok sikert!

2016. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod onmagadat szeretni. Amikor elegge szereted onmagad, akkor mar nem varod el mastol hogy szeressen. Ugy ertem, jo lesz amikor kapcsolatban vagy es a masik szeret, de elsosorban nem azert leszel a kapcsolatban, hogy a masik szeressen, hanem azert mert jol erzed magad vele es egyutt minden szebb es jobb, de ha egyedul vagy az sem tragedia.


Amikor megszereted onmagad ennyire, akkor nagyon konnyen ki fogsz tudni nyilni, mert nem fog szamitani hogy a masik mit gondol. Marmint nem fog erdekelni, ha a masiknak nem tettszel.


Ahogy egyre oregebb lettem en is egyre nyitottabb lettem, szokimondo, ramenos, es ugy vettem eszre ez sokkal imponalobb volt a fiuknak/ferfiaknak mint a kis szende zarkozott lanyka. Ha nyitott vagy az azt sugallja szamukra, hogy tudod mit akarsz es a hatarozott noket szeretik a ferfiak. Persze megtanulod azt is hogy hol kell "sebezhetonek" mutatkozni, vedtelen hercegnonek, hogy felebreszd bennuk a lovagi osztont, es o meg akar vedeni a sarkanytol, de egyelore onmagad megismereset/megszereteset tanuld megg!

2016. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 trükkös válasza:
Szia, Én is ilyen férfi vagyok, írj privátba nekem és ketten próbáljuk meg hátha gyönyörű lesz :) puszi
2016. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 évesen még változhatsz. Pszichológus segíthet. Ha nem kérsz segítséget, magától nem fog javulni. A másik féltől ne várj csodákat. Én is ilyen vagyok. Egy férfi se tudja helyetted ezt megoldani.
2016. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!