Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes megalkudni egy kapcsolatban? Vagy megelégedni félelemből a rosszabbal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy összejöttem sok idő után egy lánnyal, aki szeret és törődik velem. De cigizik, heti 3-4 alkalommal bevág 1-2 doboz sört, illetve kezd elhízni meg nem sminkel és törődik annyira a külsejével. Régen sminkelte magát és vékony volt, meg jobban adott magára külsőleg. Na most én egészségesen élek és gyűlölőm a cigit, rosszul vagyok tőle meg nem nézem jó szemmel ahogy piál, valamint én rendszeresen edzek hogy formában legyek. Megígérte hogy lerakja értem a cigit, de a többire azt mondja hogy a pia megnyugtatja és még nem tudja abba hagyni, sminkre meg hogy azért hagyta abba mert megunta hogy valami van az arcán és ne azt szeressék benne ahogy sminkel néz ki. A hízásra meg hogy talán majd egyszer elkezd edzeni, de aki szereti szeresse így. Nem vagyok benne biztos hogy képes megváltozni, de ugyanakkor félek hogyha szakítok vele nem fogok találni egy lányt aki szeret engem, de ha képes lenne változni akkor lenne egy számomra tökéletes barátnőm. Tulajdonképpen ha ennyire formálni akarom, akkor nem is őt szeretem, hanem a felálitott ideált ami kéne hogy legyen belőle? Meg nehéz hirtelen szakítani mikor jól megvagyunk, és összetörném őt, én meg félek hogy egyedül maradok, és nem találok olyan lányt vagy csak több év múlva aki szeretne és nincs ennyi rossz szokása. Ilyenkor mi a teendő? Várjak hátha megváltozik, szakítsak vele, mert nem is őt szeretem hanem azt aki akarom hogy legyen? De olyan nagy kérés lenne hogy éljen egészségesen, és ne züllessze magát?

Én 23F ő 18L


2016. ápr. 5. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nézd alapjáraton 1-2 doboz sör heti 3-4 alkalommal nem sok, és ezt úgy mondom, hogy férfi létemre nem iszok...

Nem töményt iszik, nem látod hányni, ennyitől még részeg se lehet. Meghízni se csak emiatt hízott, a sok cukros löttyi ártalmasabb mint a napi 1 sör...


De ha úgy érzed elhagyja magát, próbálj rajta segíteni. Ne az legyen az érv, hogy mert te edzel akkor neki is formásnak kell lenni, mert valamit valamiért.

Erre vagy megsértődne, vagy azt mondaná, nem mondta neked hogy kell edzened anélkül is szeretne


Szerintem egészséges életmód felé terelni valakit egyáltalán nem rossz dolog, próbálj meg vele több aktív programot szervezni, hogy legalább akkor mozogjon, hátha kicsit formába tartja magát. 1 sör meg nem a világ, igyál te is vele egyet.

2016. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fúj, el tudom képzelni hogyan nézhet ki... Elég sok ilyen plötyedt tinilányt látok mindennap a városban. Hasuk kicsüng a pólóból, a cicanadrág feszül a hájaikon, lóg a cigi a szájából... mindig elgondolkozom azon hogy ezek kinek kellenek... Undorító, és megváltozni nem fog, abban biztos lehetsz.
2016. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A smink hiányára legyél büszke es szeresd igy is!

Nem tudom mennyire van elhizva, ha nagyon, az gaz es egészségtelen.

A cigi es a pia viszont szamomra sem elfogadható. Nem az alkohol mennyiségével van a baj, hanem az, amit állít rola. Ha ez nyugtatja meg es szüksége van ra, az egy szinten alkoholizmus.

2016. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kövér, csak látom hogy jönnek fel rá szépen a kilók szépen lassan, és az eddigi vékony alakja most már olyan átlagos lett, és kicsit kezd nagy lenni a hasa, az arcán látszik meg nagyon inkább.
2016. ápr. 5. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos elég prolis ez a viselkedés amit tanusít... Aggsztó a jövőre nézve. Ilyen exem van nekem is, aki tök jó lett volna, de hát cigike, vodkanarancs és Éles Istvánra hasonlítás eléggé zavaró lett.


Amúgy ismertem olyan 40 éves nőt aki arcra 60 volt a cigi-pia kombó miatt.

2016. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, mert a legtöbb nő megvárja az esküvőt mielőtt disznóra hízik.


Szerintem azért engedi el ennyire magát, mert tudja, hogy te már "biztos vagy".

Ha érzékelteted, hogy egyáltalán nem vagy "garantált" az segíthet.

2016. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt, de előttem több mint 10 pasija volt, amiért eléggé kiélt lett szerintem, és ezért szarik bele mindenbe. Hiába szeret ha nem tudom hogy képes-e változni és pozitívan nézni a jövőt, mert ha nem belemegy 1-2 évem a semmibe és lehet csak rosszabb lesz. De az a fránya remény ott van hogy hátha megváltozik. :/
2016. ápr. 5. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szereted ezt a lányt és ahogy beszélsz róla, inkább úgy hangzik mintha csak 'befektetést' látnál benne. Én is egészségesen élek, nem iszok és nem dohányzok, de nem hiszem, hogy ha szeretek valakit, akkor úgy érezném, hogy elpazarolok valakire időt, csak azért mert nem modell alkatú (akármennyire is nehéz elfogadni, elég normális dolog, hogy az embernek nem állandó a súlya) és vannak rossz szokásai. Ha nagyon zavarna, akkor beszélnék vele és kitalálnánk együtt valamit. Az mondjuk szerintem hülyeség, hogy miért nem sminkel. Nem tudom, miért kéne.
2016. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint soha nem voltam megalkuvó. Nem akadtam egyik partneremet sem megváltoztatni és én sem lettem volna más azért mert valaki csak "úgy" tud szeretni.mi értelme van egy kapcsolatban ha nem lehetsz önmagad? Ha nem tetszik az életvitele, hagyd ott és keress valakit akivel összepasszoltok.csak az idödet vesztegeted, hogy ha arra vársz, hogy valaki megváltozzon a kedvedért
2016. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeresd ugy ahogy van! Hmm.. 3 honapja vagytok egyutt, a "rozsaszin kodos" idoszakban kene szeretned ugy ahogy van, amilyen. Ha most latod ezeket a hibakat hat mi lenne kesobb..
2017. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!