Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez az érzés? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés? Minden rendben a kapcsolatomban, mégis ha telefonálunk vagy este lefekvés előtt írunk, mindig pityergek.

Figyelt kérdés

Már másfél éve vagyunk együtt, de most megint fura dolgot érzek iránta,amit már rág nem. Nem is értem mi történik velem?

Jól megvoltunk eddig is, volt hogy többet veszekedtünk, haragudtam rá stb, viszont nemrég közös kiránduláson voltunk,ahol együtt aludtunk pár napig.Ez nagyon ritka,és csak ilyen alkalmakkor van rá lehetőségük.

Hülyéskedtünk,együtt voltunk,összebújva aludtunk el.

S mióta hazajöttem nem találkoztunk,csütörtöktől és csak hétfőn fogunk. Felhívott, és annyira jó volt hallani a hangját, hogy szinte sírtam,és nem győztem mondani neki mennyire hiányzik és milyen nagyon szeretem.

Lefekvés előtt még írtunk,és akkor is alig bírtam magammal,hogy nem lehetek vele. Nagyon fura érzés volt,és még most is csak arra tudok gondolni,hogy mennyire szeretem őt és várom,hogy lássam, egész nap nem tudok másra gondolni.

Nem értem, megőrültem?

17L


2014. febr. 8. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Ezt hívják úgy hogy szerelem!
2014. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem őrültél meg, szerelmes vagy. Velem 19 évesen is kb ugyanez a helyzet.
2014. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!