Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 napja nem beszélünk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja nem beszélünk, nem törôdik velem mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom egy hete nem foglalkozik velem ... Hidegen valaszol a dolgokra ..egy ket szoval ..altalaban meg sem kerdezi,hogy

Miujsag velem,milyen napom volt , de ha meg is kerdezi nem reagal ra semmi maximum egy smilet ! Messze lakik tolem kb 2,5 oras ut es beteg volt most es felajanlottam neki,h meglatogatom akkor mondhatni minden rendben volt elvoltunk de megsem

Volt olyan mint azelott , regen mindig agyon dicsert ,kedvesledett latszott rajta ,hogy fontos vagyok neki es ,hogy oda van ertem ... De az elmult egy hetben nem foglalkozik velem regen felhozta allandoan ,h talalkozzunk ...heti3x 4x is talalkoztunk mostanaban meg mar csak heti 1x ... Uzenetben hideg ..nem torodik alig ir nekem.. Most van az ,hogy 3 napja nem is beszeltunk utoljara is en irtam neki es azt erzem mar nem erdeklem ôt ...arra vartam hatha ir de nem ir igy ma irtam neki de nem is reagalt ra pedig allandoan fent van ...

Arra gondoltam holnap is irok neki de nem tudom mi lenne a megfelelo :( valami frappansra gondolok.. Nem akarok vele paraszt lenni se semmi csak tudatni vele,hogy rosszul esik foleg,h mindent megtesuek erte ... Akarmit ..mindent ugy csinalok,h neki jo legyen , kedves vagyok ,segitokesz es barmirol lehet velem beszelgetni.. Nagyon megszerettem ot de lehet az lenne a megoldas ha vege lenne a kapcsolatbak mert ezzel csak magamnak okozok fajdalmat

Kerlek segitsetek ! Mit kene irnom neki?



2016. ápr. 10. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg telefonon próbáltad már elérni? Ha nem könnyű személyesen találkoznotok, akkor még ez is egy opció lehet, hogy tisztázzátok. Mondd el neki, hogy rosszul esik, hogy hanyagol, és nem érted az okát.

Ha egyetemista, lehet a zh időszak miatt ilyen.

De lehet az is, hogy mát nem érez úgy irántad.

Ezeket nektek kell tisztáznotok.

2016. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy valószínűséggel már nem érdekled, ha csak tőmondatokban hajlandó válaszolni és 3 napig feléd sem szagol.

Szerintem jobban jársz, ha kihajítod és inkább olyan pasit választasz magadnak, aki szeret és figyel rád még a nagy távolság ellenére is...23L

2016. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki feltűnt a láthatáron.
2016. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyszer már rakerdeztem nala azt mondta nincs baja hanem o ilyen .. Na de konyorgom az elejen nem volt ilyen :(

Es mit mondjak neki? Hogy szakitsak vele?

2016. ápr. 10. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Na jó, azért nehogy már mi mondjuk meg, hogy mit mondj neki amikor szakítasz...

Mondd azt neki, amit te gondolsz!

2016. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!