Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jogosan sértődt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jogosan sértődtem meg? Egy hete nem beszélünk.

Figyelt kérdés

A barátom leutazott vidékre a családjával, családjához, egyetlen egy napot sem töltött velem a húsvétból. Itt már felmerül a kérdés, hogy szeret-e, hisz ő jól elvan nélkülem. Az igazi dolog ami bánt, hogy hétfőn értek haza és ő hétre esett volna oda locsolkodni hozzám, ami nekem rosszul esik mert húsvét legutolsó pillanatára hagyott és szerintem nem illendő este locsolkodni. Mikor hívott hogy jön, mondtam neki hogy már nem kell, elmentem máshova mert nem fogok otthon várni rá mint egy lúzer és lenyomtam. Ennyi, azóta nem beszéltünk, ő se keres engem, ami fura mert nem értem hogy miért neki áll feljebb. Ha igazán szeretne, akkor felnőtt létére nem ragadna a családjához és várná meg őket és velük együtt jönne haza, hanem fogná magát és már reggel elindulna, hogy odaérjen hozzám időben locsolkodni, akkor amikor illik. Arról nem is beszélve hogy elég nagy paradoxon, hogy ők betartják a hagyományokat, még böjtölnek is (!!!) húsvét előtt, viszont az már nem fontos ezek szerint hogy mikor locsolja meg a barátnőjét.

Mi a véleményetek?



2016. ápr. 1. 14:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egyikőtök sem elég fontos a másiknak, mert egy normál "szerelmes pár" nem fogja bírni 4 napig, hogy ne beszéljenek, még ha dacból húzzák is valameddig.


A másik, hogy ha tudta, hogy neked fontos a locsolkodás, akkor igazán kicsit jobban törődhetett volna veled. Sajnálom, de nagyon úgy tűnik nekem, hogy nem is nagyon hiányzol neki, az meg, hogy megsértődtél rá, csak jó neki, mert így nem is kell keresnie. Vagy nem tudom, nekem így jön le. :(

2016. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentél vele a családi kiruccanásra? Ha tudod, hogy fontos neki, jelezhetted volna, hogy vele tartanál, szeretnéd vele tölteni. Ha pedig te is inkább a családoddal akartál lenni, akkor igazán megérthetnéd.

Engem se locsolt meg barátom, de azért, mert én nem szeretem ezt a hagyományt. Haverjaival volt a gimis osztálytársnőket meglocsolni. Eszembe se jutott megsértődni, örülök, hogy jól érezte magát, bár jeleztem, hogy így utólag szívesen a részese lettem volna, így jövőre lehet másképp lesz, majd meglátjuk.

Valószínűleg azért nem keres, mert úgy gondolja feleslegesen hisztizel, ráadásul csúnyán beszéltél vele. Az is lehet, hogy nem ez volt az első ilyen hisztid, és unja.

Próbálj a kommunikáción javítani, ha fontos számodra a kapcsolatotok.

2016. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem kategóriát tévesztettél, ez nem a tini párkapcsolatok részleg.


Alapból ki a frászt érdekel a locsolkodás? Amíg gyerek az ember, addig élvezi hogy megy és csokit meg pénzt kap, de később? Egyetlen páromat sem locsoltam meg soha és nem is akarták soha.


"Lement a családjával vidékre" > "Itt már felmerül a kérdés, hogy szeret-e, hisz ő jól elvan nélkülem. "

Mert csak akkor szerethet, ha csak veled érzi jól magát? Te normális vagy?


"az igazi dolog ami bánt, hogy hétfőn értek haza és ő hétre esett volna oda locsolkodni hozzám"

A CSALÁDJÁVAL VOLT és a CSALÁD ÉRT HAZA KÉSŐN. Mit vártál tőle? Sétáljon haza vidékről?

Csórikám ment volna hozzád ahogy tudott, de te bedurcáztál, hogy "most már ne gyere".


Én sem keresnélek téged tubicám. Egy ilyen hisztérikát még ha szeret is az ember el kell kerülni jó messzire. Komolyan a családjára vagy féltékeny. Beszarok rajtad.


Hány éves vagy, illetve ő hány éves? Légyszi mond hogy te húsz alatt vagy, mert akkor még megértelek, de ha 25 körüli leszel, akkor bizony én megyek és berúgok, mert nem akarom elhinni, hogy ilyenek léteznek még.

2016. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

A locsolásnak ekkora feneket keríteni :)


" Itt már felmerül a kérdés, hogy szeret-e, hisz ő jól elvan nélkülem."

Nincs összefüggés a kettő között. Szóval ha a családja körében jól érzi magát, akkor nem szeret?

Hisztis vagy.


N

2016. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%
tökéletesen leírt mindent a hármas.
2016. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nem tudom hány éves vagy, fiatalok lehettek.

Én a szerelemem (=férjem) nélkül egy napot is nehezen bírok ki. Ha el kell utaznia, akkor is beszélünk, munkaidőben is váltunk emaileket, pedig sem tizen-huszonévesek nem vagyunk már, és a kapcsolatunk sem friss, hanem marha régi darab...

De,

száz éve fiatalon ő is elment az eredeti családjával rokonlátogatóba és velük is jött haza. Ha ez húsvét volt, vagy karácsony, akkor azokat az időket - nehezen - de külön töltöttük. Én örültem volna az este 7-es hazaérkezésnek, sőt még a kilencesnek is...

Amikor összeköltöztünk, onnantól egy külön család lettünk és a rokonokat nem a szülőkkel, hanem külön családként látogattuk, persze időnként ez egybeesett.

Ha nem keres a srác, akkor nyilván nem is vagy neki fontos. Hogy mi illik vagy nem illik, ez emberfüggő. Én pl. a saját szabályaim szerint élek, ki nem állhatom a locsolkodást (gyerekkorom óta), nekem az egy hétfő, amikor nem kell dolgozni, esetleg egy ünnep, amikor templomba megyünk...

Engedd el ezt a kapcsolatot. A szerelem nem ilyen. Nem illik-nem illik kérdése, nem este 7 vagy reggel 7 kérdése. Érzelem, megértés, támogatás, egy hullámhossz, ilyenek inkább. Abba belefér az este 7 is...

2016. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Ámen az utolsó mondataira. Vannak még normális gondolkodású nők. ÉDES ISTENEM miért nem teremted mindet ilyennek...
2016. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#3-mas: nem azért tettem fel a kérdésemet, hogy ledegradálj és személyeskedj. A véleményedet még el is fogadtam volna egy ponton, de ahogy elkezdted a tubicázást meg a többit, teljesen hiteled vesztetted.

Azért már megvoltak az előzmények, tudod kétféle ember létezik: akinek fontos a húsvét és akinek nem, hidd el magasról letojom hogy neked meg a barátnőidnek meg a pistikének és julcsikának nem az. Nekem az, mert tavaly még betartotta, igaz akkor itthon volt. És nem, nem vagyok féltékeny a családjára, de hidd el ha ismernéd őket és az lennék, egyet értenél. Áruld már el nekem, hogy egy életerős 21 éves férfi miért van a családja seggébe ragadva??? Vonattal jöttek, egyedül nem tudott volna előbb felállni és azt mondani, én most elindulok haza locsolkodni a barátnőmhöz, MERT A HÚSVÉTBÓL MÉG EGY NAPOT SEM TÖLTÖTTÜNK EGYÜTT. Nem azt akartam, hogy minden percünket együtt töltsük mert nem is szoktuk, szóval most jól megelőzted magad a sztereotípiáiddal. Képzeld normális vagyok, szerintem egy több éves kapcsolatban elvárható, hogy egyetlen egy napot együtt töltsünk egy ilyen ünnepből, aki mást mond, az nem szereti a párját. Egy szóval nem említettem, hogy nélkülem ne érezhetné jól magát!!!!!

Abban egyetértek hogy értékelnem kellett volna, hogy ha este is de eljött hozzám. Viszont akkor abban a pillanatban rosszul esett az egész és nem tehetek róla, még most is!

2016. ápr. 1. 14:53
 9/44 A kérdező kommentje:
6 ! Pont ugyanez van nálunk is, azaz az ünnepeket külön töltjük mert még mindenki a családjával él és talán az a gond, hogy ezt nem tudom elviselni... hogy nem fordul meg a fejében hogy előbb elinduljon. Értem hogy ebben a korban még a családjával utazik és megvárja őket, de szerintem lányként nekem magamtól az jutna eszembe, hogy megmondanám anyuéknak hogy én most előbb elindulok, mert látni akarom a barátomat. Család ide vagy oda. Nem gondolom, hogy azért nem szeret mert 4 napja nem beszéltünk... mert egyébként sok időt töltünk együtt és mindig ő keres. De ki tudja.. lehet igazad van. Minden ember más, sajnos én még gyerekes vagyok pár dologban, és túl forró fejű. Köszönöm hogy normálisan válaszoltál hármassal ellentétben :)
2016. ápr. 1. 14:57
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélted vele, hogy neked ez fontos? hogy csinálja ezt, Nem minden embernek jut ez eszébe... és ha jól érezte magát? Jöjjön el hamarabb?

Így, hogy egy hete nem beszéltetek, nekem is azt kell mondanom, ez a kapcsolat halott. Ha egyikőtöknek sem volt elég fontos a másik, hogy leüljetek megbeszélni, akkor ennyit ért.

2016. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!