Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat a tanulásra?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a vizsgaidőszak és félek, hogy kirúgják az egyetemről (van rá esély) mert annyit bukik. De ő nem tanul, mert állítása szerint ráér, mert csak május végén kezdődnek a vizsgák. De eddig sem vált be hogy a végére hagyta a tanulást, akkor most miért válna? És most van egy tárgya amiből ha nem megy át, kirúgják, mert 6. vizsga.

Próbáltam már kedvesen kérni, a lelkére beszélni, zsarolni (addig nincs szex...), egyik sem vált be.


Egyéb ötletek? Nem szeretném ha kirugnák és elvesztegette volna az elmúlt 4 évet...


2016. ápr. 11. 10:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%

Én az ilyen embernek megmondanám, hogy akkor mehet amerre lát. Meg is mondtam, pedig az nem egyetem volt, hanem egy szaros érettségi.

Lehet, hogy önzőnek hangzik, de aki a tanulásban ilyeneket csinál az az életben is ilyen marad, pláne, hogyha nem lesz egy diplomája amivel elhelyezkedhet. Ha meg mégis meg lesz neki, akkor a munkában lesz, olyan, hogy jaj hát még ráér.

Ilyen emberrel én nem voltam hajlandó kapcsolatot kialakítani.

2016. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Miért nem tanul?

Dolgozik?Lusta?

Ha lusta én a helyedben kivágnám a gyereket,mert sose fog elérni semmit.

Mondjuk ha szexxel zsarolnál engem nem vállna be,hanem én makacsolnám magam és dunszt is bevágnám jó semmi gond nem szexelünk 3 hónapig,nekem jó,attól függetlenül lesz szex csak nem veled.

Tehát ezzel ne,mert ez gáz,jutalom falatként akarod adni a szexet ez nagyon nem jó.

Ettől függetlenül a párod ha nem dolgozik és úgy nem tanul felelőtlen alak,akiből sajnos senki nem lesz valószínűleg.

2016. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%
A diplomával is kitörölhetitek a seggeteket Magyarországon.
2016. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nehéz úgy kidobni, hogy közben minden más téren nagyon jó a kapcsolatunk 3 eve... dolgozik is, de esténként bőven lenne ideje tanulni, 6 körül otthon van minden nap, utána éjfélig más dolgokkal tölti az idejét (ha nem velem akkor chat, játék, haverok)
2016. ápr. 11. 10:43
 5/40 anonim ***** válasza:
44%
Ne dobd ki emiatt és ne hallgass az itteni agyukat széttanult sznobokra! HA szereted a csávót hát ne engedd el, mert később megbánod. Egyetemen kívül is van élet, attól még nem semmirekellő valaki, mert nem szerez diplomát.
2016. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember,hadd tanuljon a saját bőrén!Ha 6.-ra nem sikerül egy vizsga,akár tanul,akár nem,nem arra a szakra való.Ha tanul és úgy se sikerül még a 2es sem,azért,ha meg nem,azért.Én anno így jártam az egyik exemmel,aki kikunyerálta a 4. alapozó vizsga lehetőségét.Szerinted élt vele?A frászt! Kereste a kifogásokat,hogy úgyse engedett volna át a tanár,meg nagyon szívatta.Inkább mondja ki,hogy bocs,pályát tévesztettem. Szerintem hagyd pofára esni,majd tanul belőle!


22/N

2016. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Lehjet széttanult sznobok vagyunk de azért az jól tud esni amikor csippen az SMS és kapjuk a több százezres fizesetést,nem feltétlenül kell diploma,de a barátja lusta,inkább fejlesztené magát.

Chat és játék hol visz előbbre,fogsz-e vele havi milliókat hazavinni vagy sikeres leszel-e tőle,nem?

Akkor időpocsékolás.

Sok olyan pasi van aki minden egyben:Sportol,sokat dolgozik,karrierja van,tanul,fejleszti magát.

Nyilván fog találni a kérdező ilyet.

Nem feltétlenül a diploma,nekem sincsen még,de folyamatosan képeztem magam fejlődtem és dolgoztam,így lettem piacképes,amíg más fiatal bulizott.

Megteszem ma amit nem akarok megtenni,hogy holnap megtehessem azt amit nem mindenki tud megtenni.

2016. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Akkor majd lesz egy betanított munkás barátod. Nem csak diplomás emberrel lehet párkapcsolatot ápolni.

Ha pedig valakinek ennyi esze nincs egyetemista létére, az lehet, hogy nem is oda való.

Tudod, segíteni meg csak annak lehet, aki hagyja.

2016. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

"csippen az SMS és kapjuk a több százezres fizesetést"


Arra a diploma egyáltalán nem garancia, majd rájössz. Megsüthettem én is a BME-s diplomám otthon. Itt Angliában meg vígan elvagyok az 1500 fontos fizumból.

2016. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem gáz, ha valaki csak azért szereti a párját, mert egyetemre jár. Ugye azt el is kell végezni, ha kirakják egyetemről véget ér a szerelem? Ez aztán az őszinte szerelem.:D
2016. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!