Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek. Merre induljak?

Figyelt kérdés

Nagyon osszevesztunk a pasimmal.

A sztori tomoren annyi.hogy eredetileg kozos hazat akarunk venni...es olyan mintha en kicsit jobban akarnam ezt pedig O mondta h legyen igy. Direkt nem eroltettem.


Nos munt kiderult ma es hnap szabadnapos mert gyulladt a szeme es mondta h nembaj igy velem tud lenni. Mire en mondtam h inkabb nezzunk ingatlanokat.

Mure O nekem allt hog en buta agyatlan liba vagyok...mert most tudta meg O is h vehet ki szabit mert ma volt orvosnal...meg nsgyon rondan beszelt velem.

Eppeb egy pesti plazaban vagyunk. Ez a beszed a kocsijaban tortent.

Kiszalltam es otthagytam.

Azota itt ulok bent 20perce az egyik wc.ben bezarkozva.

Ideges vagyok...felek es nem tudom mit csinaljak.

Nagyon haragszom ra...de hazajutni nem tudok...


Direkt nem eroltettem a hazvetelt O akarta.

Mostmeg keresi a kifogasokat.

Mondom neki a kocsiban h es" ha megveszunk vmit es Te dolgozol ki fog burkolni?"

Erre O "pfff. Ha dolgozok akkor majd APAD...hogy lehet ilyen ...t kerdezni te agyatlan"


Na normalis ez?????

Es meg en vagyok a hulye es rossz modoru SZRRINTE


2016. ápr. 11. 12:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsi az elirasokert. Ideges vagyok es telorol megy.


Mit csinaljak?

Most komolyan neki mindegy hogy egyutt lakunk es veszunk egy hazat vagy kulon lakunk??


Most ha visszamegyek hozza (ha el nem indult nelkulem haza) akkor meg O lesz megsertodve es meg nekem kell majd bocsanatert esedeznem... Meg meg O lesz egesznap depis meg rosszkedvu holott o bantott meg engem

2016. ápr. 11. 12:04
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok a párválasztáshoz, szép életed lesz egy ilyen pasival, aki semennyire sem tisztel.
2016. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tehát te egy buta agyatlan liba vagy, és éppen egy pesti PLÁZÁBAN vagytok. Tehát, te egy plázacica vagy aki a pénzéért van vele?
2016. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire kimész a wc-ről jól gondold meg ezt a házvásárlást!


Meg az egész kapcsolatot!

2016. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz hazajutni?
2016. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elég nagy paraszt a barátod.

Egyetlen kérdésem lenne csak !

Veszekedések után nem érzed úgy,mintha mindig te lennél a hibás?

2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2x felhivott h hol vagyok.

Mondtam h a buszmegalloban de hagyjon mert hazamegyek busszal.

Visszahivtam 20perce mondta h o mar otthon van belole ne csinaljak hulyet...meg hogy en vele csunyan viselkedtem hiszen "sarokba szoritottam" meg megvadoltam h nem tervez velem stb. Kogolte h nem fog nekem ugralni. Es mondta hogy l..arja nem erdeklem oldjam meg a hazajutast es nem akar tolem semmit neki elege van belolem.

Nem tartom mosr magam hibasnak....

Taxit hivtam...

2016. ápr. 11. 13:03
 8/17 A kérdező kommentje:

En eskuszom nem ertem mibaja.

Normalisan kerdeztem tole a kocsiban h most mi lesz a hazzal...es ebbol robbant ekkora vita.

Tegnap kajak meg tok normalis volt.


Most meg meg o nem akar tolem semmit..meg kozli telefonban h szakitsunk meg h nem akar...nem akar semmit velem...


Pdff...meg en vagyok a hibas...es meg en fizetek a hazajutasomert mert o a bunkooo

2016. ápr. 11. 13:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy kiharcoltad te ezt a cirkuszt valahogyan. Mondjuk, az agyatlan bunkó liba dolog is ott kezdődik, hogy bevonulsz egy wc-be, 2x elküldöd telefonban a francba, hogy mész haza busszal, utána 20 perccel később felhívod és meg vagy sértődve, hogy otthon van. Mit gondoltál? estig fog rád várni a parkolóban?? Anyukám, hát igazi nő vagy... Én, ha rávágom a kocsi ajtót a pasimra, elküldöm a francba, aztán 20 perccel később felhívom, hogy hol van, akkor nem vagyok meglepődve azon, hogy otthon. Bár nem szoktam ilyet csinálni, azt azért hozzá tenném. De azt se tudom elképzelni, hogy csak úgy a semmiből agyatlan bunkózik a párod.
2016. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 J Lukenem válasza:
az a baja, hogy eroltetted ! ertem hogy nem akartad, de akkor keresgeljetek ha o dobja fel a temat !!! én is ilyen vagyok. lehet hogy egy adott dolgohoz lenne kedvem, de mivel ugymond kényszerítve vagyok rá, rohadtul nem akarom megtenni. szerintem csak beijedt, mert elveszítheti a szabadságágának élményét. hagyd hogy ebben ő kezdeményezzen.
2016. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!