Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a legváratlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a legváratlanabb pillanatokban jönnek a legnagyobb szerelmek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2010. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
van benne vmi
2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
ha igaz lenne, akkor a rötyőn ücsörögve félkómás fejjel, egyszercsak rámtörne a nagy szerelem.
2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

igenigenigenigen:D

Körülöttem mindenkinek volt pasija,az összes barátnőmnek,ismerősömnek,csak nekem nem volt még eddig senkim.Nem vagyok egyáltalán csúnya,az alkatommal sincs gond,rendes vagyok csak egyáltalán nem voltam soha magabiztos,soha nem mertem kezdeményezni,sőt viszonozni sem,akármennyire is akartam. Egyszer elmentem egy fiúval sétálni,egy szót sem szóltam,totál csőd volt.Akkor fogadtam meg,hogy ennyire nem fogom többet beégetni magam,egyik napról a másikra kezdtem egyre magabiztosabb lenni,de továbbra se volt senki.Ez volt 14 évesen.15 évesen se jött senki,ekkor már cikiztek is mert még nem volt senkim. Most vagy 16.Nyárra,suli végére már végleg letettem arról,hogy nekem valaha lesz valakim,és a nyarat a barátaimmal végigakartam bulizni.De nem ez lett belőle.:)

Nyáron felvett egy srác msn-re.Gondoltam beszélek vele egykeveset és jóság van.Elhívott találkozni.Szívesen elsétáltam vele.Megvolt az első,a második,aharmadik találka,majd a csók,és végül összejöttünk.Már lassan 10 hónapja együtt vagyunk,őrülten szeretem,és most tényleg!Ki gondolta hogy mire már végleg leteszek a dologról,akkor jön?:)

16/L

2010. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igaz.Tavaly decemberben vége lett egy elég hosszú kapcsolatomnak.Januárban elmentem barátnőmmel "megünnepelni az egyedülállóságomat" és ott megismerkedtem az unokatesójával.Szerelem,hirtelen,bizony,h.van és azt mondják,h.a váratlan szerelmek tartanak a legtovább:-))
2010. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
igeigen:D:D:D énis épp ünnepeltema függetleség napját amikor összejöttem a mostani pasimmal :D már egy éve együtt (L)
2010. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na igen. Most alakul valami valakivel :D. Na, a mi találkozásunk is nagy véletlen volt, pont akkor, mikor úgy éreztem, hogy egy normális férfi sincs a környéken. Ha tényleg lesz valami, akkor sok akadály áll még előttünk, mert elég nagy a korkülönbség. De soha nem találkoztam még olyan emberrel, aki így megértett volna. Mintha egy eddig észrevétlen űrt pótolt volna be.
2010. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem ...az utolsó pasimmal én is véletlenül jöttem össze.Régebb találkoztam vele 2x, aztán beszéltem vele,összejöttünk, de nem sokáig tartott, kb 3 hónapig, mikor jobban megismertem, hiába volt jókepü,értelmes,kiderült hogy egy szemétláda(nem valami hüséges tipu) igy dobtam, szóval ennyit a véletlen szerelmekről.
2010. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

...na jo, hogy őszinte legyek nem volt szerelem, legalábbis részemről:P


előző vagyok 19L

2010. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ez igy van :)
2010. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!