Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a legváratlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a legváratlanabb pillanatokban jönnek a legnagyobb szerelmek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez csak nőkre vonatkozik, akiknek semmit se kell csinálniuk, csak kiöltözik.


Egy férfinak oda kell tennie magát rendesen, szóval nem igazán ér váratlanul, mert én kezdeményeztem.

2010. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen!

A szerelmemmel, nem akartam semmit, tetszett kulsore de gondoltam jobb lesz egyedul nekem, mert mar ugyis megszoktam es hirtelen osszejottunk.azota is boldogan elunk

2010. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

éppen randiztam novemberben egy sráccal:)).

először bejött meg minden..de 3x taliztunk, a 2.nál rájöttem hogy nekem Ő nem kell..

aztán tegyük hozzá éppen kb..több mint egy éve nem volt komoly barátom(kapcsolatom..)..

aztán decemberben..egy iskolai út során megláttam Ő-t:)

szerelmes vagyok áhh hihetetlenül..:/

jártunk is majdnem 3hónapig..de amilyen hirtelen jött Ő az életembe, most kiakar sétálni..:(..

visszaszeretném kapni de..:((...

ennyit a hirtelen nagy" szerelemről:(

2010. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is tök véletlenül találkoztam a mai párommal:) msn-eztünk,és 2nap múlva találkoztunk,merhát ne üljünk otthon a 4 fal közt...a 2.tali után már megtetszettem neki nagyon...de a nagy kérdést csak később tette fel,pár tali után...majd nemet mondtam,rájöttem baklövés volt,és félév múlva rástartoltam:) sikerült..azóta is együtt:-)Hozzáteszem h az 1. tali és a mindent eldöntő között volt 1 fellángolás más miatt,de semmi több..arról kiderült h egy hülye füves...
2010. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez vicces. Visszanézve mindig azt mondod, h "nem is számítottam rá, és bumm", ahogy a klasszikus számban is elhangzik: Mellettem robbant fel a szerelembomba. :D

De ha ott vagy, az adott helyzetben, vhogy egyértelműnek tűnik minden. Nem?

Szóval én is így voltam vele, vagyis vagyok vele: azt mondom, nem is számítottam rá, és bumm, egyszercsak megismertem vkit, aki azóta már a párom.

De a frászt. :D Én igenis számítottam rá, vártam rá, szerettem volna szerelmes lenni, kerestem a párom. Oké, nem másztam rá senkire, de nyitott szemmel jártam. És vártam, h mikor találkozok a csupa nagybetűssel. :D

Az már más kérdés, h nem hittem, h benne fogom megtalálni, meg nem hittem, h ő lesz az, aki elvarázsol. De a levegőben akkor is ott volt, h velem vmi történni fog. :) Érted? :D

Bocs, ha kusza voltam XD fáradt vagyok,majd jobban is kifejtem :D

(24/L)

2010. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem is igaz :)


fél év eddigi bizonyítéka :)(L)

2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem időtartamban én vezetek:))))) mi két éve vagyunk így a véletlenből együtt:))) én elhatároztam h a tanulásra koncentrálok, ezer dolgom volt, most nem kell se pasi se buli se semmi de semmi csak nyugi. erre a legnagyobb vizsgák közepén talált rám a neten, egy hónap múlva találkoztunk, és 300 km van köztünk, de még mindig kitartunk és kitartóan imádjuk egymást, jobban mint az első napokban:)))
2010. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!