Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vállal fel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vállal fel a barátom nyilvánosan akkor nem is szeret?

Figyelt kérdés
Több, mint féléve vagyunk együtt, eddig eszembe se jutott ez a kérdés, de most aludni sem tudok miatta.Egy ismerősöm, aki tudta (persze tőlem), hogy együtt vagyunk szólt, hogy a barátomnak facebookon nagyon sok képe van fenn még az exével.Szóltam, hogy zavar mégis csak egy részét törölte. Nincs és nem is volt kinn, hogy hozzám bármi köze is van, ha felhoztam azt mondta nem érdekeli a face, ami érthetö, mert normális lenne, hogy ez csak ránk tartozik.DE mégis bennem van, hogy talán szégyenli a kapcsolatunkat, nem akarja, hogy az ismerősei tudjanak rólam.Itt nem a facebookról van szó, inkább a nyilvánosságról. Az exeinek pl.írt is ki szerelmes dolgokat, kinn volt, hogy kapcsolatban van, stb. Nekem még csak nem is ismerősöm. Lehet gyerekes viselkedés részemről, de azt gondolom, hogy nem szeret és nem büszke arra, hogy én vagyok a barátnője.Szerintetek felesleges hiszti vagy jogosan érzem így?
2016. ápr. 13. 06:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem is vagy az ismerőse? ... Szerintem jogos az aggodalmad.

Sokan biztos azt írják majd, hogy a facebook nem minden, nem jelent semmit. Valóban nem is kéne, csakhogy el kell ismerni, sajnos sokan ezen élik a mindennapjaikat. És ha a pasid eddig is használta és az exével annó rakott fel képeket, stb., akkor valami gyanús.

2016. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Bízz az ösztöneidben mindig és ne engedj az elterelő szövegeléseknek. Biztos lehetsz benne, hogy jól gondolod.

Megoldás: fölösleges oda-vissza veszekedések helyett készíts elő egy B tervet egy másik, sokkal jobban szerető és odaadó srác személyében.

2016. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Az én volt férjem se hajlando leszedni a képeimet..kifelé sokan nem is tudjàk hogy elvàltunk..az uj csaja akàr te is lehetnél irtam is neki hogy esik??egy uj csalàdi képen megjelölték az exet igy az adatlapjàn van vagy volt passz nem làtom mert nekem tiltva van nem nézegetem..kétszer néztem meg eddig (lànyomérol) pont ez miatt hogy törölt e màr a képeim..a szeretőt ha nem bukik le sose vàllalta volna fel szerintem :)
2016. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ennyire hülye!
2016. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem érdekli a face, akkor az exével miért töltött fel képeket? :) Furcsa, és nekem sem tetszene, ha fél év után se vállalna fel a barátom. Mi sem osztunk meg mindent a kapcsolatunkról, annyi nyoma van, hogy a kapcsolati státuszt megváltoztattuk mindketten, de nem jelöltük be egymást. Nekem ez így rendben is van, neki nincs exe, így az ilyen képekből sincs probléma. Én amint vége lett az előző kapcsolatomnak, egyből töröltem minden nyomát. Pontosabban a "felhőbe" mentettem, mert mégiscsak szép emlék lehet később, de nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a páromat azzal, hogy a fb oldalamon, vagy akár a gépemen egy közös képünkkel szembesüljön, én sem örülnék fordított esetben.
2016. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én sem örülnék,mivel a többi kapcsolatát úgymond "felvállalta" az interneten is,mert sajnos,ha ott nem látják,akkor nem is tudják,rengetegen fent vannak már facebookon.

Tényleg nem is lenne gond,nekünk sincs kint,hogy együtt vagyunk,de tudják,mert pár kép fent van,vagy írunk egymásnak az üzenőfalon néha..azért na.Én sem örülnék,ha a barátom így viszonyulna ehhez,mint a tiéd.

2016. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom mit csináljak, mert én nagyon szeretem. Most kicsit megalázva érzem magam..

2016. ápr. 13. 08:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha o eddig azt a tabort kepviselte, akik a fbon eltek a parkapcsolatukat, tehat telepakoltak a fbot kepekkel, meg szerelmes posztokkal, akkor gyanus ez a dolog. Bar, sose lehet tudni, az is lehet, h rajott, h a fb nem arra valo, h minden maganugyet kiteregessunk rajta. Par eve en is sokat posztoltam kepeket, stb, de egy ideje nem erdekel a fb. Meg arrol se tettem ki kepet, h sielni voltunk, vagy nyaralni.
2016. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy még az ismerőse sem vagy?

Értem, ha nem érdekli a face... de ez azért fura.

Beszéld meg vele!

2016. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Kuka. Mi az, hogy nem vállal fel? Össze kéne raknia a két kezét, hogy veled van, és körbemutogatni a világnak.

(jó, hivatalosan én sem vagyok kapcsolatban facebookon, de én nem is használom, meg a párom se)

Egyébként az is lehet, hogy mostanra unta meg a facebookot, és már nem tulajdonít neki olyan jelentőséget, mint régebben, van ilyen is, de ettől függően ha látja, hogy neked fontos, igazán kirakhatna valami képet mondjuk.

2016. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!