Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vállal fel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vállal fel a barátom nyilvánosan akkor nem is szeret?

Figyelt kérdés
Több, mint féléve vagyunk együtt, eddig eszembe se jutott ez a kérdés, de most aludni sem tudok miatta.Egy ismerősöm, aki tudta (persze tőlem), hogy együtt vagyunk szólt, hogy a barátomnak facebookon nagyon sok képe van fenn még az exével.Szóltam, hogy zavar mégis csak egy részét törölte. Nincs és nem is volt kinn, hogy hozzám bármi köze is van, ha felhoztam azt mondta nem érdekeli a face, ami érthetö, mert normális lenne, hogy ez csak ránk tartozik.DE mégis bennem van, hogy talán szégyenli a kapcsolatunkat, nem akarja, hogy az ismerősei tudjanak rólam.Itt nem a facebookról van szó, inkább a nyilvánosságról. Az exeinek pl.írt is ki szerelmes dolgokat, kinn volt, hogy kapcsolatban van, stb. Nekem még csak nem is ismerősöm. Lehet gyerekes viselkedés részemről, de azt gondolom, hogy nem szeret és nem büszke arra, hogy én vagyok a barátnője.Szerintetek felesleges hiszti vagy jogosan érzem így?
2016. ápr. 13. 06:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Első körben a facebook hiszti kérdéseket a tini-kategóriában írd ki légyszi.


Majd akkor szólj, ha a való èletben sem vállal fel. Nem mutat be a barátainak, nem csináltok velük közös programokat, stb.

2016. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagytok ismerősök? Nekem inkébb ez lenne fura. Jelöld már be ismerősnek, ha már ő nem teszi! (Amúgy biztos azért nem, mert akkor nyaggatnád a képek miatt..) Én azt teljesen megértem, ha valaki nem teszi ki, hogy "kapcsolatban", én is ilyen voltam mindig is, de az már valahol nem normális, hogy a volt nője még mindig ott virít olyan címszóval, hogy "őt nem érdekli a facebook".

Egyébként a való életben hogy viszonyul hozzád, felvállal?

2016. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha ez vigasztal, akkor nekünk még telefonban sincs a mai napig közös képünk, pedig 2 éve vagyunk együtt.

Az exével viszont csináltak. Hiába mondom neki, hogy csináljunk már egyet, a "majd" kifejezés nála az örökkévalóság hosszú időintervallumát jelenti.

A facebookon eddig sem jelölte meg a kapcsolatait, én sem, szóval az igazából nem érdekel, de hogy a mai napig ne legyen egy rohadt közös képünk se...


Amúgy szerintem jogosan vagy kiakadva, most hirtelen nem fontos neki a facebook, de anno az exeivel még az volt?

Szerintem ezt beszéld meg vele még egyszer, mert ez baromira nem fair dolog amit csinál.

2016. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is fent vannak még közös képek az exemmel, pedig azóta szép lassan megutáltuk egymást, viszont azok is a múltam részei, akkor és ott jól éreztem magam, ennyi, nem fogom letagadni, hogy voltam mással is, meg rejtegetni.. Nekünk sincs kint, hogy együtt vagyunk, nem raktunk még fel közös képet, és csak privátban kommunikálunk. Szóval már majdnem írtam, hogy a facebook nem számít.

DE!

Az én párom tényleg kb 5 éve feltett egy fotót magáról, és ennyi. A nyilvános aktivitása, hogy kb évi 3-szor megoszt valami autós képet, ami tetszik neki, és kész, ő mindig ilyen volt.

Ha a párod az exeive máshogy viselkedett, csak veled ilyen, az már tényleg fura. Nem mondanám egyértelműen, hogy nem szeret, de valami gond lehet, beszéljétek meg!

2016. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt hasonló, kb. 4-5 hónapig bírtam a dolgot.

Többször elhangzott, hogy őt nem érdekli a fész - ennek valóban volt igazságalapja, annyiban, hogy mivel exével voltak kint dolgok, mennyire ciki az, hogyha most hirtelen meg mással teszi ki ugyanezeket, és akkor ugyanolyanokat ír... Szóval ezt ő saját maga érezte kellemetlennek.

Másrészt viszont kibukott, hogy az egyik exe folyamatosan zaklatta őt, és mivel sokáig voltak együtt, meg szegény lány nem tette túl magát, ezért előle akarta eltitkolni, nehogy még jobban összetörjön "szegényke". Tök véletlenül derült ki egyébként, valahogy szóba került, hogy igen, még keresi, és ő mit szól hozzá, hogy vagyok neki, hja nem is tudja. Na, én itt közöltem, hogy az ismerősei nem érdekelnek, hogy mennyire ciki a friss kapcsolatot felvállalni, de ha a kiscsajnak ez kell, hogy elfogadja, akkor legyen szíves igenis kitenni a dolgot. Nem leszek második egyetlen ex után sem.

Párom hisztinek fogta fel, ki is lettem osztva, hogy minek féltékenykedem, de végül pár hét után magától rakta rendbe a profilját, mert a kedvemre akart tenni.


Egyébként szerintem simán jelöld be ismerősnek. Azzal nem kötelezed arra is, hogy rögtön kitegyen, de a reakciójából elég sok mindent le tudsz szűrni.

2016. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!