Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a barátom?

Figyelt kérdés

Lassan hat honapja vagyunk együtt a barátommal, ami még elég frissnek mondható ezért is jön fel a kérdésem, mert nem értem miért...

Szval röviden... en 23 a barátom 25... tàvkapcsolatban élünk de minden hétvégén vagy ő van nálam vagy én nála... tudom, h szeret mert sosincs nap h ne ő irjon először h jó reggelt szerelmem. Mindenben segít dolgokat javit meg nekem lakast keres h osszetudjunk költözni stb...

De akarhanyszor hétvégén együtt vagyunk en mar nem merek kezdeményezni az agyban mert allandoan visszautasít, amitol en boldogtalan leszek es inkabb nem is merek mar probalkozni... várok hátha neki jön meg a kedve... de arra varhatok... mindig mondja a nap folyaman h majd este... de este valahogy mindig kifogasokat keres... h faradt... vagy epp közli h most alvás van... amitol en kiakadok es elszomorit h mi a baj lehet... nem vagyok mar neki vonzó van más nem vagyok jo az ágyban... probaltam vele kozolni h esetleg baj van e... amire az ő valasza az volt h nem hisz en megadom miden vágyat az ágyban es h neki így tökéletes ah én csinálom... de arra nem ad választ h miért egyre ritkábban... ma már odáig fajult a dolog, h mar egyaltalan nincs koztunk semmi... az elejen a hetvegenk csak abbol allt h együtt voltunk... aztan lecsokkent egy alkalomra... most meg mar semmi... hetkoznap nem lathatom... ne mondja mar nekem azt senki h egy het utan akit szeretek nem esnek neki... en kivanom sőt nagyon is akarom... ha tehetnem vele minden nap... de igy elboldogtalanit hogy vissza utasit... esetleg otletet, hogy mihez kezdjek?



2016. ápr. 10. 22:54
1 2
 1/11 90-ben született F.. ***** válasza:

Keress mást. Te próbáltad megbeszélni vele a dolgot, de neki ez megfelel. Neked nem.

Ez egy olyan probléma, ami nagyon gyorsan kinyírja a kapcsolatokat.

Nem a sex a legfontosabb egy kapcsolatban, de ha nem működik, akkor bizony az a kapcsolat halálra van ítélve.


Persze próbálkozz még azzal, hogy hátha visszajön a kedve, de ha már fél év után ennyire nehezen megy, akkor ez felejtős.

2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy impotens(drog cigi vagy bihajlamu)

Vagy van valakije

2016. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám... mert akarhanyszor meztelenul lat reagal neki ott lent... vagy ha csokolgatom a nyakat vagy a fulet izgatom azzal allit le h hagyjal mert felall... cs h nekem epp ez lenne a célom...
2016. ápr. 10. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Vallásos?

Az okot csak töle tudhatod meg. Mondd meg neki, hogy te b-szni akarsz vele. Ugy is jo ha most jön a szex, az is megfelel neked ha feleségül vesz, de te már nem birod tovább. Ha nincs megoldás a részéröl akkor meg keresel mást aki hajlando megb-szni.

2016. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én éveket pazaroltam egy ilyen pasira, annyi különbséggel, hogy én lelkesebb voltam, állandóan kezdeményeztem, és nem álltam le, míg nem volt szex. Most is megdugna ha még rámásznék, és akarnám. De tudod nekem is feltűnt, hogy évszakonként max. egyszer kezdeményez. Én ritkítottam a dolgot, hátha, nem kezdeményezett, neki jó volt úgy is. Mikor két hónapig nem volt szex, ő azért sem szólt. Még párszor bevetettem magam, de teljesen letört, hogy totál nem kezdeményez. Már rendesen irritált, csúnyának, kevésnek éreztem magam. Aztán rájöttem, hogy kiszerettem belőle, szóval nekem könnyű volt lépni. Én hagytam a fenébe, játssza ezt mással. Titokban azért röhögök, mert tudom bármikor megkaphatnám egy körre, de úgy érzem arra sose leszek rászorulva.

Tündérbogaram kényelmes volt, ha kapott szexet, jó, ha nem kiverte, vagy kapott máshol. Ő ilyen egyszerű mint egy faék. Ennyi.

Aztán a te kandúrod nem tudom ez a fajta-e.

2016. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudnám megmondani miért nem akar veled lefeküdni.

Viszont!

Ha ezt így folytatja akkor csak megöli a kapcsolatot, ezt tisztázd vele nyíltan!

Két eltérő szexuális igényű ember nem tud hosszútávon együtt maradni.

2016. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy vírusos lett valamikor és kitörlődött néhány system file a fejébe. Próbáld meg feltörni a fejét és egy másik fiu fejébe levő file-t amelyik hiányzik átmásolod az övébe, vagy ujratelepíted a barátod agyát.
2016. ápr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is detto így vagyok a párommal, egyszerűen nem érzek késztetést hogy lefeküdjek vele...belefáradtam abba, hogy ő csak fekszik az ágyban mint egy darab kő. Ha ő kezdeményez, akkor is oda jutunk, hogy ő csak hanyatt fekszik és kész. Olyan jó amikor meglovagol, de hamar abba hagyja mert neki fáj a lába, meg a többi kifogás. Nem én tehetek róla, hogy ő duci. Persze én vagyok a szar szemét mert nem fekszek le vele, de amint mondani szokták, egy kapcsolatban két ember van és nem csak az én hibám.
2016. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én lerendezlek;)
2016. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 90-ben született F.. ***** válasza:
#8 - és neki ezeket el is mondtad? Tudja, hogy miért nem akarsz vele lefeküdni?
2016. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!