Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózás nélkül nehéz jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás nélkül nehéz jó előjátékot kialakjtani? . Nem akart velem csókolózni, ezért voltak gondjaim az előjátékban és a sexben is.

Figyelt kérdés

Alapvetően romantikus pasi vagyok, de sajnos nem ment :(

Nekem nagyon fontos a csók egy párkapcsolatban, előjátékban, sexben.

Első kapcsolatom volt és nem sikerült kielégítenem 1x sem.

Félek, hogy ennyire rossz vagyok az ágyban, vagy nem tudom mihez kezdjek.

Nem engedték a szülei, hogy együtt aludjunk ezért össze vissza sexeltünk, lépcsőház, stb. Párszor együtt volunk, de akkor sem sikerült kielégítenem. Végül elhagyott. Most mihet kezdjek?



2016. ápr. 14. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Csókolozz velem :D :)
2016. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csokolóznék én, egyből beidul akkor a működésem.
2016. ápr. 14. 09:00
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem vicc, tényleg kiváncsi vagyok véleményetekre
2016. ápr. 14. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engedték a szülei, hogy együtt aludjunk"

bizris, hogy nem a tini kapcsolatokban akartad ezt feltenni?

2016. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, nem szerettek a szülei pedig a lány (ő) 19 éves
2016. ápr. 14. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most azt akarod velünk közölni, hogy te egyébként egy remek szerető lennél, csak mivel nem csókolózott veled, meg a körülmények, ahogy szexelni kellett, nem voltak elég jók, és ez is hátrány...


Nézd, ott kezdődik, hogy figyeli az igényeidet. Így nem szarja le a csókolózást, ez önzőség. Leszarta pedig nem kértél sokat, ezért te se tudtad úgy elengedni magad/úgy élvezni. Ergo jobb nektek külön


Visszatérve a környezetre, én emlékszem az első dunaparti aktus próbálkozásra, inkább nem részletezem... De amikor a lány titokban a fürdőszobájukba akarta, úgy hogy kintről belehetett látni, nah ott is rágörcsöltem nem igazán ment a dolog.


Fura, hogy nálatok se tudtátok megoldani egyébként... De visszatérve a csókra, jobb neked így, mert nem vette figyelembe a kérésed, majd más figyelembe veszi és úgy neked is jobban fog esni a szex, jobb neked nélküle de komolyan.

2016. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engedték a szülei, hogy együtt aludjunk ezért össze vissza sexeltünk, lépcsőház, stb."


LOOOOL

2016. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En utalok csokolozni, igy remelem nem kotelezo...
2016. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hány éves vagy fiú/ lány?

Ti hogy oldjátok meg a sexet?

2016. ápr. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!