Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek az régi ex-el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek az régi ex-el? Bővebben lent

Figyelt kérdés
a régi párommal 3 évig voltunk együtt ő szakított velem azért mert elmentem nélküle bulizni és nem mondtam el mert ő soha nem akart eljárni és engemet sem engedett én meg csak 19 éves vagyok és élni szeretnék.A szakítás nagyon csúnya volt...rá két hétre találkoztunk nála is aludtam de aztán azt mondta hogy nem érzi azt hogy velem kéne lenni-e én még utána bombáztam SMS-el felhívtam de egy idő utána jött az áttörés és beletörődtem hogy vége van.Lassan kezdtem felejteni már nem sírtam mindennap már nem minden rá emlékeztetett aztán jött egy másik fiú aki kedves volt,törődött velem és ezt megtudta a régi párom és hát valahogy rájött hogy engem szeret és hogy békülni szeretne és 3 hónap szünet után megint együtt vagyunk de valahogy más már nem gondolok rá annyit meg olyan feltételeket szabott ami annyira nem tetszenek, valahogy már nem akkora a hiánya mint régen. Szerintetek?Mit tegyek hogy minden olyan szép és jó legyen mint régen?
2010. ápr. 6. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őszintén? Neked kell eldöntened hogy elfogadod e a szabályait- eleve ha megakar változtatni ilyen dolgokkal nem is olyannak szeret amilyen te vagy :/ Én legalábbis ezt gondolom.

Sajnos én mondjuk ilyen vagyok ha már 3 nál több olyan dolog van egy lányban ami idővel eldurvulna úgymond, akkor akármennyire is szeretem - vége - ilyen pl a féltékenykedés, amit a páros is csinál.

Meg ha egyszer vége van - akkor annak oka van - a helyedben lenne női tartásom és hagynám a pasit - gondolj bele - megismertél mást és vele is jó sokminden- egyszerűen csak 3 év alatt olyan kötődés alakult ki köztetek hogy inkább a szíveddel gondolkozol mintsem a fejeddel

Találd meg az összhangot, én nem maradnék mellette- de ez csak az én véleményem

22F

2010. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, én a te helyedben nem jöttem volna megint össze vele, pláne ha már túltetted rajta magad. Te még szereted őt?
2010. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni hogy ez szerelem vagy szeretett vagy csak kötödés...Régen mindenkinél jobban szerettem mikor szakítottunk azt hittem belehalok de hát ez is elmúlik egy idő után de mikor vele vagyok úgy érzem hogy szeretem de mikor nélküle akkor meg nem annyit gondolok rá mint régen vagy nem annyira hiányzik mint régen. És azt sem tudom hogy amit ő érez az micsoda.
2010. ápr. 6. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:

én sem jönnék vele össze újra. szerintem nem lesz már olyan amilyen régen volt, hiszen mindkettőtökben tüske maradt...

tudod, felmelegítve csak a töltött káposzta a jó...

2010. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irigy volt, vagy féltékeny, és ezért akart szétugrasztani az akkori pároddal. És ez sikerült is neki. Úgy gondolom, nem szeret igazán..
2010. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is ismerem ezt hogy a felmelegített kapcsolat nem jó...de azért már hallottam és láttam is sikeres felmelegítéseket mivel a kivétel erősíti a szabályt :) igaz nem azt mondom hogy pont mi leszünk azok.
2010. ápr. 6. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:
ami mar egyszer elmult az erzes az nem fog visza joni,tapasztalat!meg lehet probálni de valami üreség ott lesz majd bened és ha már szerelem elmult az egy könyen nem jön visza
2010. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem? Nem éltem még át ilyet.És hát nem is szeretnék.Bátyám volt ugyan ilyen helyzetbe.2 évig együtt volt egy lányal.Aztán a lány kidobta.:S 2 honapra rá a lány visszkönnyörögte magát a testvéremhez.És hát a kapcsolatuk egyáltalán nem olyan volt mindt amielött nem szakitottak volna. Szerintem ez azért van mert már nem biztok meg annyira egymásba mindt ano. vagy nem szeretitek annyira egymsát.Most nem észt jöttem osztani.Mert még fiatal vagyok.De amugy nállam olyan helyzet volt h fél évig voltam együtt az elözö barátommal és egyik naprol a másikra dobott:S szoval nemtudm.



15/L

2010. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt te érzed... én úgy vagyok a barátommal, hogy nagyon régóta együtt vagyunk, több szakitással, meg mással is voltam, de úgy is valahogy ő kell... és forditva is, hiába próbáltunk ki másokat, úgy is egymásra vágyunk.. ő akkor jön rá igazán ha mással lát, és én is, olyankor egymás karjaiba borulunk, aztán valami mégis nem jó, nagyrészt a barátok befolyásolnak mindkettőnket... de érzem úgy is ő kell



beszélj vele komolyan és mondd meg hogy neked az úgy nem jó ha határokat szab, neked élned kell, ha nem akar menni, néha engedjen el, és bizzon benned ha szeret...

2010. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Olyan fiatal vagy még, hogy ne pocsékold az időd megalkuvásokra, olyanokra amik a természeted ellen vannak. Én voltam hasonló cipőben és jól tettem hogy szakítottam, mert sokkal nagyobb szerelem jött utána, igaz vége lett de azt az érzést sose felejtem el, de lezártam mert nem lehetett belőle több jót kihozni. Várom a következőt ahol megkapom majd a tiszteletet, hiszek benne hogy rohangál ilyen pasi a világban!:)
2010. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!