Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan támogathatnám, hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan támogathatnám, hogy le tudjon szokni és ne tegye tönkre magát és a kapcsoltunkat?

Figyelt kérdés
A barátomról van szó, füvezik és az utóbbi időben napi szinten. Mindezt utólag tudtam meg és megbeszéltük, hogy hogyan látjuk a dolgokat. Nekem ez nem fér bele, főleg mivel olyankor megváltozik, plusz azt hiszi, hogy a legjobb barátai azért szerették meg, mert velük füvezett és ilyenkor nem is csinál szinte semmit...és még sorolhatnám a problémákat. Van már elég sok tapasztalatom függőkkel, akik sajnos a függőségüket választották, de benne látok változtatni akarást és szeretem. Hogyan segíthetek neki?
2016. ápr. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak azon lehet segíteni aki engedi és akarja.

Ismerősömék 8 évig voltak kapcsolatban, ahol a srác füvezett és füvezik is azóta is. A lány tök normális, mondta, hogy ő addig nem költözik vele össze, nem házasodik, nem vállal gyereket vele, ameddig nem szokik le. Hát természetesen hiába várta, hiába könyörgött neki 8 évig, csak gyűltek a hitelek és nem változott semmi. Szerencsére rájött, hogy már 28 évesen nem kéne több időt pazarolnia egy jövő nélküli kapcsolatra hiába szerette, szakítottak. Azóta sokkal nyugodtabb az élete és keres új párt is.


Csak azért írtam le a történetet, hogy lásd merre mutat a dolog.

2016. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha boldog életet akarsz, akkor még most otthagyod a srácot..
2016. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban sok tapasztalatod van függőkkel, akkor valószínűleg jól látod, hogy ő tényleg változni akar. Persze van esély arra is, hogy tévedsz.

Minden esetre az egyetlen lehetőség, ha szakemberek segítségét kéritek. Vannak drogambulanciák, ill. bentlakásos intézmények is, amelyekben több hétig vagy hónapig is lehet lenni, és szakszerű segítséget nyújtanak a betegeknek. A neten tudtok keresgélni a lakhelyetekhez közel lévőket, és azok közül választhattok.

2016. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!