Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze vele a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze vele a lány újra, aki megcsalta? Ez nálatok gyakori?

Figyelt kérdés

nyomultam rá egykor, amikor virágot vittem neki, azt mondta, sosem kezelték nőként idáig... de nem tud többet érezni. Ebben nem volt még semmi szokatlan.


Pár hete irt neki egykori pasija, aki megbámtotta, megcsalta. Erre a lány összejött vele ismét... lányok, ez nálatok gyakori? Én megértem, hogy vágytok a törődésre - de akkor ha ez jön, akkor nem kell mégse? Ennyire csak az számit, ha a pasi jóarcú?


2016. ápr. 16. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A jóarcúság nem hiszem, hogy ennyit számítana. Ha valaki szerelmes, és még nem zárta le magában, akkor gyakori, hogy összejön az exével, ha fiú, ha lány. Megmondta a lány neked, hogy nem tud többet érezni irántad, és egy csokor virág ezen nem sokat tud változtatni. Ha én mindenkivel összebútoroztam volna, akitől virágot kapok, mar élén állnának a pasik a lakásomban, ugyanakkor van olyan pasi, aki elhagyott, megbántott, de ha nagyon akarná, nem tudnék ellenállni neki, mert még mindig szeretem. És tudok olyan pasiról is, akit én hagytam el, én bántottam meg, de összejönne velem, ha tehetné.

Érzelmi ügyekben ne keress logikát!

2016. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!