Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok megrúgná a saját kutyáját, mert veszekedtetek és emiatt ideges?

Figyelt kérdés

Amúgy engem nem bántott soha, nem agresszív alapjáraton, de veszekedéskor vannak dühkitörései, amikor vagy a falba üt bele (már tört el a keze így) vagy ajtót csapkod stb.

Ezt már jeleztem neki, hogy nem kéne és állítson magán, de ez a kutyás dolog már nekem túl sok volt...

Mondta hogy nem büszke magára, de azért könnyebben túlteszi magát rajta mert szerinte az állat nem egyenlő az emberrel.

Amúgy nagyon szereti a kutyákat ezért is döbbentett le a dolog.

Pont sétálni vittük őket veszekedés után és közben és húzott a kutya és nehezen tudta visszafogni és ekkor történt a dolog...



2016. ápr. 17. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy barom idegbeteggel? xD
2016. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a kutyámba rúgnék utoljára sztem
2016. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben utána bele rúgtam volna egy nagyot!

Minek neked egy idegbeteg férfi?

És ha gyereketek is lenne?Akkor őt bántaná?

Hagyd a francba az ilyet.

2016. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Blade Bone ***** válasza:
27%
Igazából ez nem szép dolog, de bevallom már velem is történt ilyen..:/ Ingerült voltam nagyon, és mikor a kutyám ezt tetőzte valami rossz tettel, akkor megütöttem, persze nem nagyon, és utána még bocsánatot is kértem tőle mert nem akartam. :/ Nálam ez nem az egyenlőtlenség miatt volt, hanem az idegállapotom miatt, szerintem a barátod is emiatt tette.. Meg kell tanulnia kontrollálnia magát, hogy ne forduljon elő ez többször, mert nem helyes.
2016. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ugyanezt kérdeztem tőle, hogy ha lenne gyerek mi a garancia hogy őt nem bántaná? De nem fogadta el a párhuzamot, merthogy az ember és a saját vére.
2016. ápr. 17. 13:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem gondolkoztál még azon, hogy valami nincs rendbe nála?

Aki a saját kezét eltöri...

2016. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 RRR ***** válasza:
100%

előbb utóbb téged is lefog verni ,mint vak a poharat


idő kérédése

2016. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 RRR ***** válasza:
*kérdése
2016. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt látom hogy a kutyába rúg, utána felvenném az acélbetétest és én rugdosnám meg a pasit. Egyébként az ilyen erőszakos vadbarom ősembereket kerülni kell, dobnám is utána.
2016. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb mindig az ártatlanon, a kiszolgáltatotton, a kisebben kitölteni a bosszút. Rengeteg embernél megfigyelhető ez az undorító attitűd. Szánni való nyomorult férgek ezek!
2016. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!