Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tönkreteheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tönkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetôséget külföldön,amivel helyrehozhatnám az életünket. Holnap már indulok ki, s legalább 4-5 hónapot kéne várnia a páromnak,hogy utánam tudjon jönni. Kicsit félek,hogy a nagy távolság tönkreteszi a kapcsolatunkat,bár azt mondta várni fog rám. Muszáj vagyok kimenni, de mégis úgy félek! Tapasztalatok esetleg? Vagy mivel tehetném elviselhetôbbé ezt a pár hónapot?

(2 éve vagyunk együtt, 1 éve lakunk együtt)

25/N



2016. ápr. 17. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj vagyok kimenni. Tulajdonképpen ez milyen mondat? Muszáj kimennem, esetleg.
2016. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Erre nincs válasz, illetve csak ti tudhatjátok.... Ha másképp is alakult valami köztetek a két év alatt, nem csak szex, akkor valószínű, nem mentek tönkre, persze, ha tartjátok a kapcsolatot, és nem kacsintok félre. Nekem már több mint fél éves a kapcsolatom, pedig mindig is távkapcsolat volt, kb. havonta tudunk találkozni.
2016. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tonkre nem teheti, maximum kiderulhet hogy megsem volt olyan mint gondoltad. Ha 4 honapig nem birja ki megcsalas nelkul akkor, mi lesz kesobb ha nagyobb problemak lesznek?
2016. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
És a 4-5 hónap alatt 1x sem tudtok találkozni?
2016. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyenlore nem tudunk. Mert én sem vagyok tele,hogy mindig hazajárjak. Aztán majd meglátjuk hogy alakul...
2016. ápr. 18. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!