Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság tönkre teheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság tönkre teheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Nem találkozunk két hétig , attól félek , hogy a kapcsolat kárára megy rá, ha nem találkozunk sokáig.De már 4 hónaposak vagyunk.

17/f


2012. febr. 9. 17:59
 1/10 bozontosborz ***** válasza:
két hét nem hiszem.
2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de édes: )
2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem te írtad ezt a kérdést nemrég: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ?


Mi csak hetente-2 hetente találkozunk a párommal,aztán már lassan 2 éve járunk.

Ha te írtad a kérdést,amit belinkeltem,akkor pedig nem hiszem,hogy vége lesz a kapcsolatnak attól,hogy egyetlen alkalommal elutazik a barátaival.

2012. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát... Mekkora az a távolság? Ha ilyen 150 km akkor megértem a rémületed. Ha csak ilyen 30-40 akkor nem értem mi a para tárgya. Nagy távolság tönkreteszi a kapcsolatot...
2012. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem én írtam

ugy látszik másnak is vannak ilyen problémái.

2012. febr. 9. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, 230 km, 6 óra út, mondjuk mi általában hetente találkozunk (persze van mikor nem jön össze.)

Nekem csak ilyen messze élő barátaim voltak szóval már megszoktam, hogy ez van. Ti is meg fogjátok szokni és már nem lesz egyáltalán furcsa. Két hetet ki lehet bírni :)

18/L

2012. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, csak én nem bírnám ki ezt hosszabb ideig.egyszer elmegy, de többször nem nagyon bírnám ki a hiányát.mivel 15 km van közöttünk.mások minden nap/második nap találkoznak

de am sok sikert nektek!

2012. febr. 10. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:

230 km, 6 óra????? nóóóóóóórmális?

Ennyi évesen a szomszéd csajjal jártam! Csak kihajoltunk mindketten az erkélyen és smároltunk!

2012. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:

Mindenkinek máshogy alakul az élete... Neked akkor az volt jó, nekem meg ez jó.:)

a 18/L voltam.

2012. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két hét miatt aggódsz? Én örülnék ha havonta tudnék találkozni a barátnőmmel, mégis együtt vagyunk. Nektek sokkal könnyebb. Gondolj belé az én helyzetembe. Szóval ha szeret akkor nem fog a kapcsolat kárára menni. ;-)
2012. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!