Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, úgy érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, úgy érzem magam a párom mellett mint egy kísérleti patkány?

Figyelt kérdés

A párom kitöltetett velem egy személyiségtesztet. Azóta meg van örülve állandóan fórumokat nézeget és következtetéseket von le, h jobban megértse a működésem, lelkivilágom. Állandóan összeveti az övét és az enyém. Lelki bajokra következtet egy megfázásból. Már kezd idegesíteni. főleg az h jobban hisz egy fórumnak mint nekem. Mit tegyek?

A párom 28F (évek óta nem volt barátnője, még alkalmi se), én 23L



2016. ápr. 18. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Én értékelném a pasid!A betegségek mögött tényleg sokszor lelki problémák állnak.
2016. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
A betegségek mögött mindig áll valamilyen lelki probléma is. Ez tény. De én azt gondolom, hogy a gondolkodásotok nem azonos szinten mozog. Lehet, hogy ő túlfilóz...de te meg gondolkodni se nagyon szoktál. Ez hosszútávon eléggé kapcsolat ölő. Nem hiszem, hogy sokáig együtt maradnátok.
2016. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ez a csók módszer jónak tünik :D

Tudja h nagyon idegesit ezzel. Ezért ameglévö adazokat ellemzi

Kidobni nem akarom üert tényleg jó ember

2016. ápr. 19. 13:54
 14/14 A kérdező kommentje:
Oh hátvan vele gond. De jo vele mert érzem h nem akar kihasználni
2016. ápr. 19. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!