Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy szóltam a barátomnak, hogy zavarnak azok a képek, vagy most nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Feltöltötte egy újabb közös képünk, és én azt megnéztem Facebookon (ami nekem nincs) örültem neki mert nagyon aranyos volt, de alatta pár képpel lejjebb megláttam újra azokat a képeit amelyiken azzal a lány ismerősével van, akitől mielőtt mi összejöttünk, nagyon akart valamit és udvarolt, pont előttem levő időszakban, tudom már csak azért is, mert mesélt akkor erről sokat hiszen akkor még csak jóban voltunk.

A sima közös képeik nem zavartak de volt olyan ahol csak a lányt rakta ki, mint "szépséget", vagy ahol alá írták szívecskékkel ezt azt vagy, hogy herceg és a hercegnő stb...

Nem akartam hülyeséget csinálni, így kerteltem , körbeírtam, alig akartam elmondani, de pont ebből lett nagy vita, hogy miért nem mondtam el nyíltam egy mondattal. Azt mondta azért nem szedte le eddig mert annyira nem érdekelte már, csak a jelen, nem is figyelte. Másnapra leszedte a közös képeket azzal a lánnyal, már csak velem meg a fiú/lány barátaival családdal van fent, de nagyon tartok attól, hogy ez gáz volt tőlem nagyon...

Szerintetek?


22L


2016. ápr. 19. 09:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mellesleg úgy kérdeztem rá, hogy van e olyan facebook-on ami engem jogosan zavarna, bántana, és azt mondta igen.

Sajnálta is ezt ,tehát magától vette le másnapra, de lehet jó nagy hülyeséget csináltam ezzel.

2016. ápr. 19. 09:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan kellett volna. Viszont őt sem értem miért lett nagy vita, megérthetné hogy óvatosan akartad közölni. Lényegében szerintem ezt az ügyet zárjátok le...
2016. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Max csak azzal csináltál hibát, h körbeírtad, amit pasiknál nem szabad! A férfiak nem értenek az utalgatásokból, nekik kerek-perec meg kell mondani, bár szerintem ez a nőkre is vonatkozik. Mi nők sem értjük az utalásokat, aztán csak abból van a vita, h a másik fent van a plafonon a dühtől, de az okot nem is lehet tudni... :) Nem gáz, h zavartak a képek, hiszen akart tőle valamit, nem CSAK barátok voltak! De legközelebb mindenről nyíltan beszélj! Kérj még tőle bocsánatot és mondd meg neki, h legközelebb őszinte leszel vele!
2016. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jogosan zavart akkor ez a dolog, jól tettem, hogy szóltam?
2016. ápr. 19. 09:57
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nem nagy hülyeség, miért érzed annak? Lett valami utóhatása? Én sem tűrnék el ilyen képeket, mert velem van, és nem a másik lánnyal. Én sem tennék/hagynék fent olyan képet, amin egy másik fiúval vagyok akivel volt valami anno és éppen abajgatjuk egymást. Szóval szerintem ezen ne rágd magad.
2016. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
#4: Jogos. Amúgy is egy kapcsolatban ha valami zavar el kell mondani és megbeszélni. Jól tetted még ha vita is lett...
2016. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm az eddigi válaszokat:)

jöhetnek még vélemények!

2016. ápr. 19. 09:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt gáz, csak annyiban, amit már le is írtak, hogy egy pasinak soha ne kertelj!


Engedjétek el ezt az egészet!

2016. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeséget csináltál.

Ez egyáltalán nem fér bele egy komoly, őszinte párkapcsolatba:

"Nem akartam hülyeséget csinálni, így kerteltem , körbeírtam, alig akartam elmondani, "


Én senkivel nem tartok semmiféle kapcsolatot, aki ilyen hátulról jövő, kihallgatósdi, rávezetéssel próbálja kifejezni, hogy mit akar.

2016. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem szoktam így soha viselkedni, ezt azért csináltam mert féltem,nem akartam ezzel elrontani semmit.

Alapból ki mondom ami bennem van...

De most már az ilyeneknél is kimondom.

2016. ápr. 19. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!