Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Direkt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Direkt nem ír vissza?

Figyelt kérdés
4 napig nem beszéltem a volt barátommal, mert folyton lemondta a talikat,és ez nekem rosszul esik. Tegnap felmentem chatre nap közben is,de akkor nem írt. Majd este fele írt rám a mint felmentem. Vissza írtam, és persze azzal jött régen voltam fenn miért nem mentem fel eddig? Hol voltam? Mi ennek az oka? Én elmondtam Neki, hogy azért nem beszéltem vele,mert azt mondta mostanra készen kell lennie a munkájával, minden perc számít. És mivel emiatt a talit is lemondta úgy gondoltam akkor inkább hagyom,úgy sincs rám ideje hiába lesz 2 nap múlva születésnapom. Erre csak annyit írt csak emiatt nem mentem fel? Irtam igen. Eddig sem volt rám ideje vagy kedve ezután se lesz. De erre tegnap este óta egy szót sem írt. Most akkor nem is fog? Vagy mi a baja? És most mit csináljak? Várjak hátha keres szülinapomra v akkor sem fog? Mert úgy volt most hétvégén talizunk

2016. ápr. 19. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kár volt megmondanod, hogy miatta nem mentél fel. Így úgy érzi még mindig ő irányít téged és a kezei között vagy. Amikor elmentél hosszabb időre megijedt, hogy elkezdted élni végre az életedet de rájött erről szó sincs mikor visszaírtad neki az okát a dolognak.
2016. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:

De én ezt nem értem, fent voltál tegnap napközben, semmi nem történt, majd este írt neked, te vissza, aztán olyanokat mondott, hogy rég voltál fenn stb..?


Egyébként meg én személyszerint azt gondolom, hogy attól független, hogy mennyire sok a dolgom, még örülnék annak, ha a barátnőm rám írna vagy esetleg szóbaállna velem. Szóval a történtek után, ha te ezt így előadnád, lehet nem esne jól és megsértődnék, mert ne te döntsd el mennyi időm van beszélgetni stb.. Így el tudnám képzelni, hogy megsértődött. de viszont ez nagyon gyerekes dolog, így cukkolni a másikat..

Kicsit nyugodj meg, ne idegeskedj, majd rendbe jön minden.

2016. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!