Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézz állandóan más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz állandóan más lányokat facebookon?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja együtt vagyunk és állandóan más lányokat nézeget akik persze nagyon jó nők, és én kezdem magam rosszul érezni magam amikor látom az előzményekbe ezeket...úgy érzem mint aki csak beéri velem, és nem tudok már úgy tekinteni rá mint ezelőtt. Rosszul esik hogy szinte majdnem mindennap ezt csinálja. :(((( 19/L
2016. ápr. 19. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha ezt elmondanad ugyanigy neki? Komolyan ennyire nem meno mar a parkapcsolatban kommunikalni?
2016. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
mert férfi,pff ennyi a válasz
2016. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert hülyén érzem magam, és szívem szerint befejezni lenne kedvem ezt az egészet. Nem vagyok neki elég jó, ha az lennék nem másokat nézegetne...:( gyűlölöm ezt az egész facebookot hogy a nők kirakják mindenüket meg kihívóan viselkednek, a pasik meg erre gerjednek és ha van egy normális nőjük azzal már be se érik.
2016. ápr. 19. 14:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék ha egy is bepróbálkozna ő mit tenne.
2016. ápr. 19. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Fejezd már be a nyafogást! Nézegeti, és? Még is veled van. Ha meg nem jó így, beszéld meg vele. Vagy szakíts.
2016. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Szakíts vele, ez nem egészséges dolog.
2016. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert még éretlen, vagy olyan nők után vágyakozik, akiket sosem kaphatna meg.Ha ennyire zavar, mond el neki és lépj tovább.
2016. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el pasikat nézegetni és üzeneteket kapni.Nevetgélve olvad a messengered stb.

Kíváncsi vagyok mi lesz ha visszanyal a fagyi!

Ő kérdezzen rá, és akkor te csinálj úgy, mint aki nem is érti, hiszen ő is csinálja, és hát azt hitted szabad?!

De ha zavarja persze befejezed, de akkor ő is fejezze be.

Én így tennék

2016. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!