Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta ismerem, eddig észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta ismerem, eddig észre se vett, most meg állandóan néz és lájkol facebookon, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régen tetszett, de valahogy sosem foglalkozott velem, én se nagyon tepertem, mert tudtam, hogy esélyem se lenne nála, más kategória. Most 21 vagyok, ő 23, egy társaságba járunk kb. 2 hetente. Múltkor észrevettem, hogy hosszasan elidőzött rajtam a szeme. Még körül is néztem, hogy leellenőrizzem, biztosan nem valaki mást néz-e, de nem volt a környékemen más. Utána lájkolta facebookon az egyik képemet, amin nem én vagyok ugyan,hanem valami, amit csak úgy kiraktam az üzenőfalra, de előtte sosem tett ilyet.


Ez szerintetek jelent valamit? Mert szólni nem szól hozzám, csak ilyen apróságok vannak...


21/L


2011. febr. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik érdeklődik irántad nagyonis, ha még mindig tetszik akkor beszélhetnél vele hogy megismerjétek egymást.
2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem bökd meg, ha visszabök nyert esélyed van! XD

komolyan megáll az eszem a facebooktól:D hogy hívnak?

2011. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áhh de nem igazán akarok lépéseket tenni felé, mert mindig az van, hogy félreértelmezem a pasikat. Azt hiszem, hogy akarnak valamit és közben meg csak kedvesek akarnak lenni, vagy barátkozni vagy épp nem akarnak bunkók lenni... Inkább megvárnám, amíg valami egyértelműt tesz, amiből konkrétan kiderül, hogy akar valamit tőlem. Mert ha most elkezdem bökdösni, akkor meg hülyének néz... :/

Réka vagyok :)

2011. febr. 4. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
oks de facebookon nem tudlak megnézni csak egy Rékával :)
2011. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!