Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha zavar hogy nem töltünk elég időt együtt?

Figyelt kérdés

A hétvégéket mostanában együtt töltjük a barátommal, de én hétköznap is szeretnék vele találkozni. Hétfőnként sokáig dolgozik, szerdán edzése van, péntekenként suliba jár.

A múltheti hétközbeni találkozást is én kezdeményeztem.

Elegem van, tudja hogy ez nekem kevés :( Rossz passzban vagyok, szükségem lenne rá, megírtam neki és azt kaptam vissza hogy most nem tudunk találkozni :(

Mit csináljak? :(


2016. ápr. 19. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Keress olyat akinek eleg fontos vagy ahoz hogy szakitson rad idot.
2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eljutott az agyadig, hogy azért nem tudtok találkozni, mert elfoglaltságai vannak és nem kifogásokat keres?

Akkor találkoztok, amikor neki és neked is jó!

Komolyan, egyesek miért nem tudnak már a kicsinek is örülni? Örülj annak, hogy hétvégente legalább együtt vagytok! És fogadd el, hogy ha dolga van!

Neked nincsenek dolgaid, amivel pl. lefoglalnád magad?

2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne viselkedj elkényeztetett kislányként. Ha dolgozik, tanul, edz, elég indokolt, hogy nincs mindig ideje. Amikor tud, szán rád időt, akkor beszélj a nehézségeidről, és keress megnyugvást nála. Hétköznap meg ott vannak a barátnők, haverok, tessék kicsit szocializálódni, kimozdulni.

Nem baj az, ha néha hiányzik a másik. Azt pedig nem várhatod, hogy mindent félredobjon, hacsak nem világrengető problémáról van szó (komoly betegség, haláleset, súlyos anyagi válság..stb)

2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!