Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar a baratnőm múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar a baratnőm múltja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 honapja vagyunk együtt. Én 20 vagyok ő pedig mindjart 18. Előttem 3 pasival volt 2 kapcsolat alatt egy meg csak

Ugy. Szerintetek ez nem gaz hogy ennyi pasival volt előttem? Meg mikor ránézek egy képen amit küldött amin lenge cuccba van az jut eszembe hogy mas csavokkal mi lehetett az agyban :/ meg hogy jobb volt velük stb... De kérdeztem tölle hogy jó e velem és azt mondta igen nagyon jó és hogy ez szeretkezes nem mint a többi fiuval akivel szak szex volt.. Szerinteteken regalom tul? :/



2016. ápr. 19. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
túlreagálod, de ha már most ezen fennakadsz, jobb ha nem keseríted meg később jobban. Előtted történt. 18 évesen sajnos, nem sajnos még minimális szám is az a 3. Fogadd el, engedd el és lépj tovább. Őt szeresd. Az, hogy mi volt a múltban, az nem szabadna, hogy gátat szabjon semmiben. Legalább megosztotta a múltját veled.
2016. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
azért mert egy kisfiú vagy...
2016. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Jaj ne már! A rinyálás mindig is a miénk, nőké volt, még ezt is elveszitek? Manapság a fiúkon jobban feszülnek a cuccok, mint a nőkön, némelyiken több a smink is, a hajukkal is lassan már ők foglalkoznak többet, és most még ez is? Hát mi marad meg nekünk? Katasztrófa!
2016. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 nagyati01 válasza:
100%
Ha már most ezen gondolkodsz nem sok jövőt jósolok. :/ Légy vele minél többször aztán ha vége legalább ezt nem fogod bánni.
2016. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

"Miért zavar a baratnőm múltja?"

Ez most komoly?!

Mi tudjuk ( akik egyikőtöket sem ismer), hogy téged miért zavar?


Egyébként a kérdésed alapján nálad csúszik a kuplung.

Neked ő az első?


Ilyen kérdést 13 éves gyerek szoktak kiírni az első arcra pusziról.

2016. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
egyébként nem vágom, hogy hogyan jönnek a nagyszülők a képbe.. (Nagyszülők kategória)
2016. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
51%

Szerintem ez normális minden párkapcsolatban,amit érzel, valamilyen szinten.

Ne gondolj arra hogy milyen lehetett más csávókkal, örülj hogy szereted, és ő is téged, és most a tied :) az én húgom 16 éves, 3-4 pasija volt, és ebből 2-ből volt éjszakai kalandja is...

szerintem nyugodj meg...ha zavar, beszélhetsz is vele. az őszinteség fontos...

2016. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 nagyati01 válasza:
51%
He-he ezt észre sem vettem! :D
2016. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Engem inkább a |saját jövőm| zavarna a helyedben. Ennyi ésszel és ilyen helyesírással...
2016. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

- te még nem hallottad?

- Mit?

- "K*r*ából lesz a legjobb feleség"

2016. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!