Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek lehet egy nőnek valós érzelme?

Figyelt kérdés

Ismerem a lányt már fél éve engem leki szemetesnek használt fel tudom igaz adtam is magam hozzá.6 hónap alatt beleértve engem is a szavai alapján most már a 6.pasival állt össze szinte mindig egyik napról a másikra.

A legutóbb véget ért kapcsolata mellett mégis velem talizott heti 1-2 alkalommal. Egyelőre még barátok vagyunk de már töröm a fejem hogy nem kellene.


2016. ápr. 20. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, de pár dolog világos:

- van egy lány aki "már fél éve leki szemetesnek használ"

-"már a 6.pasival állt össze szinte mindig egyik napról a másikra"


Ami nem tiszta, hogy most veled volt-e szexuális kapcsolata vagy csak "barátok" vagytok.

Ha nem volt, akkor egyértelmű hogy nem akar tőled semmit, csak kell neki egy lelki támasz a nehéz időkben vagy egy kis önbizalomnövelés.

Ha szextetek már, akkor van némi esély, hogy komolyabbra forduljon a jövőben, de erre kisebb az esély és nincs garancia.

2016. ápr. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak szemetesládának használ, akkor pattintsd le a fenébe, mert csak lehúz érzelmileg.

Ott nyavalyogjon, ahol kefél is.

2016. ápr. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon éretlennek tűnik a lány a leírásod alapján. Ettől függetlenül lehetnek valódi érzései, de nem tudja kezelni, se megélni. Irányodba nem lehet ennyiből tudni, hogy semleges-e, vagy sem. A helyedben most biztos hagynám a dolgot és próbálnám barátként kezelni. Még nem alkalmas komoly kapcsolatra. De a viselkedéséről beszélhetsz vele, és megpróbálhatsz picit a lelkére beszélni, hogy rossz, amit most csinál: kapkod, össze-vissza kavar, naivan áll hozzá mindenkihez...stb. Eredménye nem biztos, hogy lesz, de legalább te megpróbálod.

Ha erre nem vagy már kíváncsi, akkor hagyd a francba.

2016. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Nem, mi érzelemmentes földönkívüliek vagyunk, akik a férfiak picsogásából szívják magukba az életet.
2016. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre konkrétan válaszoljak: már hogyne lennének egy nőnek valós érzelmei? Ha így közelítesz a nők felé, már régen rossz.
2016. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!