Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan fogadtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan fogadtátok mikor fiú barátotok, esetleg legjobb barátotok közölte veletek hogy belétek szeretett?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen helyzetben vagyok, beleszerettem egyik nagyon jó lány barátomba. Féltékeny vagyok eléggé, önkínzás ezt folytatni. Azért nehéz a helyzet még, az ő társaságával szoktam menni koncertekre,bulikba stb.


Pedig megbeszéltük pár hete, hónapja hogy nem érzünk többet egymás iránt. Én meg beleszerettem :( ő nem hiszem hogy belém, volt pár randin azóta. Nagyon rossz.


Úgy döntöttem hogy az a legjobb ha mégis elmondom neki amit érzek.


Szóval mikor veletek közöltek ilyet, hogy fogadtátok, mi lett a vége?

Fiúk, hasonló tapasztalatokat várok, hogy fogadta a lány ezt, mi lett a vége?

Megéri elmondani?


Ő 20l

Én 21f



2016. ápr. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz bármit tanácsolni.

Valszeg a barátságnak így is, úgy is vége.

Én azt mondom, hogy így viszont érdemes nekifutni, egyszer nekifutni.

2016. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én többször voltam ebben a helyzetben, értelemszerűen ha olyan tanulmányaim és hobbijaim vannak, ahol alig van lány, és merészelek kedves lenni a csoporttársaimmal / ismerőseimmel, akkor ez előfordul. Alapvetően próbálom egyértelművé tenni időben, hogy nem, de ezt nem lehet kikerülni. Az egyetlen megoldás, hogyha kezdem érzékelni, hogy valaki elkezdett túlzásbaesni, akkor eszméletlenül bunkó üzemmódba kapcsolok addig, amíg nem sikerül elég messzire zavarnom, úgy hogy a barátság rész még menthető legyen, de ne akarjon többet. Ha nem tudom elijeszteni, akkor meg jegeljük a dolgot. Ha nem bírod elviselni így a helyzetet, mondd el, hátha. Ha meg nem (ami esélyesebb mindig), akkor meg hagyjátok egymást békén. Nem kell utálni egymást, csak ne lógjatok egymás nyakán egy ideig. Később meg lehet próbálni újra, nekem volt akivel ment és volt akivel nem. Volt tényleg olyan, aki 2 év kihagyás után megint sikeresen belémszeretett... Vele semmilyen körülmények között nem barátkoznék újra, illetve próbálom az ilyen típusú srácokat is kicsit jobban kerülni, ha kezdenénk közel kerülni egymáshoz.


Nagyon rosszul esik, hogy ez nekik rossz. De tényleg nem lehet 100%-ig elkerülni, főleg ha az adott lány nem is veszi észre időben. De ha meg tényleg csak barátkozik az illető, akkor nem érdemes bunkónak lenni vele, mert minek bántsam meg...



Jobb, ha elmondod, ne szenvedj feleslegesen. Később még lehettek jó barátok, elmehettek együtt ide-oda. De ez így csak kínzás neked. Én is voltam a másik oldalon is, igaz ritkábban... De tudom, hogy nagyon rossz. Jobb megpróbálni, aztán lesz ami lesz.


24L

2016. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam ilyen helyzetben, rettenetesen érzem magam, nem tudom, hogy viselkedjek vele ezek után. Egyelőre kerülöm :/

21/L 21/F

2016. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!