Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, párkapcsolatban titeket mennyire zavarna, ha a párotok lehetetlen időpontokban nézné a tévében a kedvenc sporteseményeit?

Figyelt kérdés
Ma 22:40-től kezdődik élő közvetítés a Long Beach-i Indycar futamról, de két hete, éjjel 2-kor rajtoltak Avondale-ben. Élőben néztem a versenyt (meg már amúgy is nézem évek óta), de ide sorolhatnám az NFL meccseket is akár, ami az időeltolódás miatt elég hülye időpontokban vannak közép-európai mértékkel számolva. Mennyire vagytok toleránsak, ha éjjel 3-kor touchdown-olnak a gyepen a játékosok, vagy ütköznek az aszfalton a versenyzők, és közben félhangosan drukkol/szitkozódik a párotok?
2016. ápr. 17. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel reggel kelek fél6kor, a legkevésbé sem díjaznám, ha hajnali 3-kor szitkozódna valami meccs miatt. Felőlem aztán nézze, de engem hagyjon nyugodtan aludni.


22L

2016. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is néztem már lehetetlen időpontban engem érdeklő műsort, sportműsort is. Viszont ha másnap munkanap és kelek reggel, én annyit várok csak el, hogy hagyjon aludni ilyen esetekben is. Én nem vagyok olyan, mint a nagyapám, aki simán elaludt focimeccsen aztán ha ki akarta kapcsolni nagymamám, felriadt, hogy ő nézte. Vagy tudok aludni háttérzajjal, vagy nem, úgyhogy az utóbbi esetben vagy a párom és a tévé költözik ki a hálóból, vagy én. Ha ezt tolerálja, én is tolerálom a szórakozását. :-)
2016. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ilyesmi tolerálható, ha azzal nem okozol neki kellemetlenséget.

Ha te max hangerőn hallgatod az autókat, vagy őrjöngésben törsz ki, ha a csapatod labdát vesztett, az nehezen tolerálható, és azt gondolom, önzőség is, hogy a másikra nem gondolsz.

De lehet ezt úgy is művelni, hogy ne zavard a másikat.

2016. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tolerálom ha nem hallom,viszont ha mellettem az ágyban próbálkoznál gondjaink lennének;)
2016. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy hol aludnál, és hol van a tv. Mert nálunk pl. a hálószobából ki van tiltva a tv! A hálóban CSAK a könyvolvasás az elfogadott szórakozási forma! Minden más a nappaliban van: tv, hifi, hangszerek, társasjátékok, számítógép...

És a nappalinak is van ajtaja, tehát elég jól elszeparálható, így ilyen gondunk nincs.

2016. ápr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a hálóban nézi és nem ébreszt fel akkor nem bánom, max megkérdem miért csinál mosogatórongyot magából reggelre, holott másnap du. is meg tudná nézni a neten vagy felvételről.
2016. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, hisz ha délutános, akkor is tévézik még egy darabig, ha hazajött. Átmegy a másik szobába és go. Vagy felveszi, és másnap megnézi - de ugye az már nem élő. Annyi a kérésem, hogy ne zavarjon.
2016. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nappaliban, fülhallgatóval. (Kicsi a lakás, behallatszik máshogy.)


Gondolom alap, hogy kompromisszumot keres az ember, nem? Ha nem tudnék aludni tőle, azt nem tolerálnám, reggel kelnem kell, dolgozni, erre a páromnak tekintettel kell lenni. Az alvás nagyon fontos egészségi okokból is, normális ember nem fosztja meg tőle azt, akit szeret.

2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudja úgy oldani, hogy engem nem kelt fel (pl. laptopon nézi 2 szobával arrébb, és tud disztingválni szurkolás közben, elvégre emberek vagyunk), akkor nem zavar. Ha nem, akkor ne nézze, mert nekem bizony a 6-os keléskor frissnek kell lennem, hogy teljesíthessek a munkámban.
2016. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!