Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények nyílt kapcsolatról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények nyílt kapcsolatról? Van olyan, aki a párjával így él? Működik?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudok hűséges lenni, forró vérűnek születtem. A barátom belement a dologba, hogy lefekhetek más pasikkal is, ha előtte "engedélyt" kérek rá, amit mindig meg fogok kapni. Cserébe ő is szabad utat kap. Szerintetek ez így működhet?
2010. ápr. 6. 21:27
 1/4 Voguelilias ***** válasza:
Ha mind a kettőtöknek megfelel ez márpedig az írásodból gondolom, hogy igen akkor biztos működni fog de csak addig ameddig valamelyikőtök nem fog többet érezni a másik iránt.
2010. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, mind ketten szeretjük egymást. Részemről ennél jobban már nem is szerethetném, és ez asszem kölcsönös. Csak arról van szó, hogy a szex számomra szex, és nem szeretkezés, ha érted a különbséget. Szóval ez csak egy játék, élvezet, de semmi érzelem...
2010. ápr. 6. 21:34
 3/4 Voguelilias ***** válasza:
Okosabbat nem tudok, mert én úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki igazán szeretsz akkor nem akarsz mással is egy közönséges d..ást. Ha meg igen akkor hol az igazi szeretet? De ezek szerint létezik ez a felállás is, hogy szeretsz valakit de vágysz más faszik farkára...
2010. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagy baromság!

Alapba nem szereted akkor, mert ha forróvérűvagy ha nem, ha tiszta szívből szereted akkor csőlátás van( magyarul még gondolni se gondolsz másra, még ránézni se másra)

Szerinted ez hogy működhet hogy együtt vagytok és "csaljátok" egymást orrba-szájba?

2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!