Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt szerintetek a legromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt szerintetek a legromatikusabb dolog amit a párotokért megtettetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Verset irtam neki:D
2010. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én soha, semmit. hülye pasik, nem érdemlik meg :DD
2010. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihoztam a sittről xDD
2010. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem írtak verset :)

Plusz jégkockára fagyott a párom míg engem várt a tornaterem előtt. Direkt nem jöttem ki hamar...de úgy látszik megérte neki (5éve vagyunk együtt) :)

2010. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Megbocsájtottam hogy 200 szor agyon vert OSZT????????????

AKKO MI VA?

2010. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Semmi. Egyszerűen szeretem, tisztelem, megbecsülöm.


Elég álszent dolog szerintem, ha valaki egy-egy alkalommal játssza a hősszerelmest, de egyébként meg tesz a másikra.

2010. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mentem el a várva várt munkahelyi partiba, mert annyira édesen marasztalt (nem lakunk együtt, és épp nálam volt, úgy volt, hogy megvár..) Utána megfájdult a hasa, és elláttam minden földi jóval, csináltam neki kamillateát, szereztem neki nospát, tutujgattam, megtöltöttem neki egy flakont melegvízzel, hogy szorítsa a hasához. El is múlt a fájás. Imádok anyáskodni:)

Erről jut eszembe, egyszer meg épp néztük valamelyik SouthPark-részt, és emlékszem, azalatt szintén rosszul volt valamelyikünk gyomra. De nem emlékszem melyikünké volt! Az enyém vagy az övé? Ez szerintem tök romantikus, hogy nemtom, melyikünk hasa fájt, mintha mindegy lenne:)

(Múltkor ezt elmondtam neki, azt mondta, az övé volt. Úgy látszik, ugyanannyira elkeserített, mintha a sajátomé lett volna.)

2010. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!