Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szokás az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokás az, hogy egy nő mindig összeismerkedteti az aktuális pasiját az exével?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hülye szokás
2016. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 90-ben született F.. ***** válasza:

Egy párom sem ismertetett össze engem az exével és engem sem ismertetett össze egy sem miután szakítottunk.


Tehát szerencsére "semmilyen szokás" nálam/unk.

2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik exemet régebb óta ismerte mint én, neki nem kellett bemutatni, a másik exemnek nem mutattam be, meg ő se az exbarátnőinek... Nem hallottam még ilyen szokásról.

22/L

2016. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szokás. Nálunk én lettem bemutatva az exének, mert ők munkatársak is voltak, és békében váltak szét, vagyis jóban voltak utána is. Következésképp ha a munkatársakkal mentünk valahova, akkor találkoztunk. Kedvelem a nőt, és ő is engem, jól elvagyunk. Évekkel azelőtt szakítottak, hogy mi megismerkedtünk a párommal, mit izgassam magam rajta?


Nekünk ez természetesen adódott. Viszont ha ezt mindig minden új pasival megcsinálja, az kicsit fura.

2016. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy direktbe azért, mert az exem, nem mutatom be senkinek. De ha valamelyik exemmel jóban maradtunk / újra jóban lettünk, és még ráadásul egy másik társaságon (pl munkatársak) keresztül összefutunk, akkor már csak jobb bemutatni őket egymásnak, mint nem. Ha már egy helyen vannak.
2016. ápr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!